0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Juozas Baltušis iš arti. Laiškai ir kt.

4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-05-11 boba

Labai idomu prisiminti anuos laikus. Ir taip nenuobodu, kad net keista.


2021-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Juozas Baltušis iš arti. Laiškai ir kt." aprašymas

„Literatūros klasiko laiškai vieniems iš mūsų suteiks galimybę pratęsti seną pažintį, kiti nuo tų laiškų ją tik pradės. Bet kuriuo atveju jie papildys prieštaringą ir spalvingą Juozo Baltušio paveikslą, padės geriau perprasti istorinį laiką, rasti atsakymus į kadaise iškilusius ar dabar kylančius klausimus“, – rašo literatūros kritikas Petras Bražėnas. Į knygą sudėti Ritos Baltušytės „Dukters laiškas“ ir „Epilogas“, Birutės Nenėnienės „Šaukštas deguto“, Juozo Baltušio laiškai artimiesiems, rašyti nuo 1939 iki 1990 m. ir keletas adresuotų įvairiems asmenims.2010-05-11

Labai idomu prisiminti anuos laikus. Ir taip nenuobodu, kad net keista.

Parašykite atsiliepimą apie "Juozas Baltušis iš arti. Laiškai ir kt."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Juozas Baltušis iš arti. Laiškai ir kt.", kurią skaitytojams dovanoja Sudarytoja Rita Baltušytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sudarytoja Rita Baltušytė su knyga "Juozas Baltušis iš arti. Laiškai ir kt." jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Juozas Baltušis iš arti. Laiškai ir kt." patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sudarytoja Rita Baltušytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Juozas Baltušis iš arti. Laiškai ir kt." palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Juozas Baltušis iš arti. Laiškai ir kt." perkama kartu