0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Juozas Gruodis epochų sankirtose: Straipsniai. Atsiminimai. Dokumentai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Juozas Gruodis epochų sankirtose: Straipsniai. Atsiminimai. Dokumentai


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 13.73 SoldOut
Knygos "Juozas Gruodis epochų sankirtose: Straipsniai. Atsiminimai. Dokumentai" aprašymas

Juozas Gruodis (1884 - 1948) - vienas iškiliausių XX a. pirmosios pusės lietuvių muzikų, tautinės kompozitorių mokyklojs pagrindėjas. J. Gruodžio 125- osioms gimimo metinėms skirtame leidinyje iš praėjusio laiko perspektyvos naujoje šviesoje - tarsi mozaikoje - išryškinami įvairūs jo muzikinės veiklos ir kūrybos aspektai, asmens bruožai.Parašykite atsiliepimą apie "Juozas Gruodis epochų sankirtose: Straipsniai. Atsiminimai. Dokumentai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Juozas Gruodis epochų sankirtose: Straipsniai. Atsiminimai. Dokumentai, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Algirdas Jonas Ambrazas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Algirdas Jonas Ambrazas su knyga Juozas Gruodis epochų sankirtose: Straipsniai. Atsiminimai. Dokumentai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Juozas Gruodis epochų sankirtose: Straipsniai. Atsiminimai. Dokumentai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Algirdas Jonas Ambrazas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Juozas Gruodis epochų sankirtose: Straipsniai. Atsiminimai. Dokumentai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Juozas Gruodis epochų sankirtose: Straipsniai. Atsiminimai. Dokumentai" perkama kartu