0

Juozas Statkevičius

69,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Juozas Statkevičius

  • Leidėjas: J. Statkevičius
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 23x30, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 960
  • ISBN ar kodas: 9786094752360

2020-07-31 69.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Išskirtinis leidinys „Juozas Statkevičius 1988/2018“ supažindina su žinomiausio ir garsiausio Lietuvos mados dizainerio gyvenimu bei veikla ir apima trisdešimt jo darbo metų.

Trisdešimtmetis mados pasaulyje – tai ilgas ir reikšmingas laikotarpis. Per tiek metų keičiasi kartos, keičiasi mados, atsiranda naujų, jaunų dizainerių. Tačiau per visus tuos metus Juozas Statkevičius neprarado savo išskirtinumo ir populiarumo ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Dizainerio darbštumas ir kūrybinės idėjos leido jam pasiekti neregėtų aukštumų ir išgarsinti Lietuvos vardą bei lietuvišką madą visame pasaulyje.Knygoje „Juozas Statkevičius 1988/2018“ atsiskleidžia išskirtinis dizainerio talentas, čia rasite didelę dalį dizainerio darbų - Juozo Statkevičiaus kurtas kolekcijas, kostiumus spektakliams ir kitus darbus, apie kuriuos daugelis galbūt net nėra girdėję ar jų matę. Ši knyga yra tarsi kūrėjo metraštis, talpinantis daugumą jo darbų, idėjų ir jo gyvenimą.

Per tris dešimtmečius dizaineris paliko svarbią žymę šalies kultūriniame gyvenime, todėl knygoje pateikiami iškilių žmonių vertinimai, nuomonės apie kūrėjo darbus. Knyga „Juozas Statkevičius 1988/2018“ – tai ir albumas, ir savotiška kūrybos ataskaita, kuri sudomins ne tik dizainerio gerbėjus, bet ir besidominčius mados istorija, Lietuvos mados ištakomis bei pokyčiais, teatru.


Juozas Statkevičius (g. 1968 m.) – mados ir teatro kostiumų dailininkas, Pirmasis lietuvių dizaineris, kurio darbus pristatė žurnalai „Vogue“, „L'Officiel“, „Elle“, „Harper's Bazaar“. Yra pelnęs ne vieną apdovanojimą už geriausius teatro kostiumus, sulaukęs garbių įvertinimų už savo kurtas mados kolekcijas.


Juozas Statkevičius baigė drabužių modeliavimo studijas Kauno S. Žuko taikomosios dailės technikume, vėliau tą pačią specialybę studijavo Vilniaus dailės akademijoje. Stažavosi Arnhemo menų akademijoje (Arnhem Art Academy, Olandija) ir Paryžiaus Angelo Tarlazzi madų namuose, atliko praktiką Stokholme.

Pirmąją knygą „Grožio kirtis“ Juozas Statkevičius išleido 2006 m. Knyga buvo gausiai iliustruota, joje dizaineris pasakojo apie mados, grožio filosofiją, dalijo stiliaus patarimus moterims. Antroji J. Statkevičiaus knyga „Žinau, ko jums reikia“, pasirodžiusi 2008 metais, buvo albumas, kuriame patalpinti kūrėjo darbai – drabužiai, pristatyti Paryžiaus mados savaitėje bei tie, kuriuos dėvėjo žinomos Lietuvos moterys, Holivudo žvaigždės, karališkųjų šeimų nariai.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu