0

Jūra. Spalvinimo knyga

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Jūra. Spalvinimo knyga

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 17x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • ISBN ar kodas: 9786094039010

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Jūra. Spalvinimo knyga" aprašymas

Nuspalvinkite savo kelią į atsipalaidavimą, kūrybinę laisvę ir gyvenimą be streso!


"Jūra" mažoji spalvinimo knyga - idealus pasirinkimas kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, ieškančiam ramios atokvėpio akimirkos intensyvioje savo kasdienybėje.


Skirkite sau kelias minutes, kad ir kur būtumėte!


Užtikriname - tai padės nuspalvinti pilką rutiną ir nusikelti ten, kur karaliauja romantiškojo Paryžiaus žavesys, ramybė, atsipalaidavimas, nevaržomas kūrybiškumas, pakili nuotaika ir nėra jokio streso!

Parašykite atsiliepimą apie "Jūra. Spalvinimo knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jūra. Spalvinimo knyga, kurią skaitytojams dovanoja Egle Petkeviciute. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egle Petkeviciute su knyga Jūra. Spalvinimo knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jūra. Spalvinimo knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egle Petkeviciute. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jūra. Spalvinimo knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Jūra. Spalvinimo knyga" perkama kartu