NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Jūreivio Sindbado nuotykiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-02-29 1.99 SoldOut

Knygos "Jūreivio Sindbado nuotykiai" aprašymas

Apie legendinio jūreivio, plaukiojusio Rytų kraštų jūromis link Afrikos ir Azijos krantų, nuotykius sukurta daugybė meninių ir animacinių filmų. Be Aladino ir Ali Babos, Sinbadas yra vienas žinomiausių pasakų rinkinio „Tūkstantis ir viena naktis“ personažų. Tačiau, skirtingai nei pirmieji du herojai, Sinbadas turi realų istorinį prototipą – kinų jūreivį, gyvenusį Minų dinastijos laikais. Rašytiniuose šaltiniuose yra išlikęs netgi jo vardas – Dženg He (Zh?ng Hé) ir budistinis pseudonimas Sanbao, kuris išvertus reiškia „Trys Brangenybės“.

Šioje knygoje "Jūreivio Sindbado nuotykiai" aprašyti nuotykiai iliustruoti prancūzų dailininko Albero Robidos (Albert Robida, 1848- 1926) piešiniais. A. Robida, gimęs XIX a. viduryje, buvo įvairiapusė asmenybė. Tėvai tikėjosi jį tapsiant teisininku, tačiau Alberą labiau traukė laisvoji kūryba, todėl jis pasirinko dailininko kelią. Per savo ilgą kūrybinį gyvenimą A. Robidasukūrė iliustracijas daugiau nei 200 knygų, nupiešė daugiau kaip 60 000 piešinių.
A. Robida buvo žinomas ne tik kaip dailininkas. Jis rašė romanus, pagal turinį šiek tiek panašius į Žiulio Verno (Jules Verne) kūrybą. Be to, A. Robida pasižymėjo futurologo talentu: jis išpranašavo vaizdo telefonų, televizijos, dujokaukių, dangoraižių, realybės šou atsiradimą ir dar daugelį kitų dalykų. Kai prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui menininko pranašystės pradėjo pildytis, jis liovėsi ir kūręs, ir pranašavęs.
A. Robida istorijos tėkmėje liko žinomas tik kaip puikus savamokslis dailininkas. 12 metų jis iliustravo savo paties įkurtą žurnalą „La Caricature“. Jo piešiniai, iliustruojantys arabų pasakas, įtraukti į Europos knygų iliustracijų aukso fondą.

  • Leidėjas: Bestiary
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 26
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094562174

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jūreivio Sindbado nuotykiai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jūreivio Sindbado nuotykiai", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Jūreivio Sindbado nuotykiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jūreivio Sindbado nuotykiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jūreivio Sindbado nuotykiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jūreivio Sindbado nuotykiai" perkama kartu