0

Jūreivio Sindbado nuotykiai

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Jūreivio Sindbado nuotykiai

  • Leidėjas: Bestiary
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 26
  • ISBN ar kodas: 9786094562174

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Apie legendinio jūreivio, plaukiojusio Rytų kraštų jūromis link Afrikos ir Azijos krantų, nuotykius sukurta daugybė meninių ir animacinių filmų. Be Aladino ir Ali Babos, Sinbadas yra vienas žinomiausių pasakų rinkinio „Tūkstantis ir viena naktis“ personažų. Tačiau, skirtingai nei pirmieji du herojai, Sinbadas turi realų istorinį prototipą – kinų jūreivį, gyvenusį Minų dinastijos laikais. Rašytiniuose šaltiniuose yra išlikęs netgi jo vardas – Dženg He (Zh?ng Hé) ir budistinis pseudonimas Sanbao, kuris išvertus reiškia „Trys Brangenybės“.

Šioje knygoje "Jūreivio Sindbado nuotykiai" aprašyti nuotykiai iliustruoti prancūzų dailininko Albero Robidos (Albert Robida, 1848- 1926) piešiniais. A. Robida, gimęs XIX a. viduryje, buvo įvairiapusė asmenybė. Tėvai tikėjosi jį tapsiant teisininku, tačiau Alberą labiau traukė laisvoji kūryba, todėl jis pasirinko dailininko kelią. Per savo ilgą kūrybinį gyvenimą A. Robidasukūrė iliustracijas daugiau nei 200 knygų, nupiešė daugiau kaip 60 000 piešinių.
A. Robida buvo žinomas ne tik kaip dailininkas. Jis rašė romanus, pagal turinį šiek tiek panašius į Žiulio Verno (Jules Verne) kūrybą. Be to, A. Robida pasižymėjo futurologo talentu: jis išpranašavo vaizdo telefonų, televizijos, dujokaukių, dangoraižių, realybės šou atsiradimą ir dar daugelį kitų dalykų. Kai prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui menininko pranašystės pradėjo pildytis, jis liovėsi ir kūręs, ir pranašavęs.
A. Robida istorijos tėkmėje liko žinomas tik kaip puikus savamokslis dailininkas. 12 metų jis iliustravo savo paties įkurtą žurnalą „La Caricature“. Jo piešiniai, iliustruojantys arabų pasakas, įtraukti į Europos knygų iliustracijų aukso fondą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu