0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos "Geografija" (su DVD)

Sudarė:

Rita Šepetytė

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 14,89 €*
Sutaupote: 1.90 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos "Geografija" (su DVD)


2021-06-30 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos "Geografija" (su DVD) " aprašymas

Jurgis Ambraziejus Pabrėža (1771–1849) ne tik laikomas lietuvių botanikos tėvu, jis yra ir pirmojo lietuviško (parašyto žemaitiškai) geografijos vadovėlio autorius. Lietuvių kalbos instituto išleistoje knygoje „Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos Geografija" skelbiamas šio vadovėlio rankraščio perrašas. Tai verstinis iš lenkų kalbos nedidelės apimties (166 puslapių) vadovėlis. Jame pateikiama ne tik fizinės geografijos žinių, bet ir daug vietos skiriama politinei geografijai: aprašomos (siauriau ir išsamiau) XIX amžiaus pradžioje egzistavusios valstybės, jų santvarka, karinė galia, gamtos ištekliai ir t. t.

Knygoje „Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos Geografija", be vadovėlio rankraščio perrašo, – geografo doc. dr. Ričardo Skorupsko straipsnis, asmenvardžių ir vietovardžių rodyklės, pridėtas DVD su rankraščio faksimile.

Knyga „Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos Geografija" turėtų būti įdomi geografams, kalbos istorikams, tarmėtyrininkams.Parašykite atsiliepimą apie "Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos "Geografija" (su DVD) "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Rita Šepetytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos "Geografija" (su DVD) , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos "Geografija" (su DVD) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos "Geografija" (su DVD) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos "Geografija" (su DVD) ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rita Šepetytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos "Geografija" (su DVD) " perkama kartu