0
Jūros dovanos
10.79 InStock

Jūros dovanos

Internetu: 10,79 €
Knygyne: 13,39 €*
Sutaupote: 2.60 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Jūros dovanos

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 125
  • ISBN ar kodas: 9785415023967

10.79 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Jūros dovanos" – atostogų prie jūros įkvėpta meditacija jaunystės ir brandos, meilės ir santuokos, ramybės ir vienatvės temomis. Tai klasika tapusi amerikiečių rašytojos ir lakūnės A. M. Lindbergh knyga, kurios pirmas leidimas pasirodė dar prieš 50 metų.

Pajūryje surinktos pačių įvairiausių formų kriauklės tampa skirtingų moters patyrimų ir gyvenimo tarpsnių alegorija. Jų linkiai ir gyslelės – tai nepastovūs žmonių santykiai, santuokos bangos, netektys ir atradimai.

Knyga "Jūros dovanos" byloja apie tai, kaip svarbu kartais patirti potvynius ir atoslūgius – išgyvenus pilnatvę atsitraukti ir panirti į savo vidinę jūrą.

Jūros dovanos suteikia skaitytojams neįprastą laisvę. Sunku ją suvokti, bet greičiausiai būtent dėl tos laisvės pojūčio ši knyga taip mėgstama ir daugybę metų skaitoma. Tokią laisvę pajuntame pasiryžę priimti visas gyvenimo jūros dovanas: džiaugsmą, sielvartą, pergales, nesėkmes, kančias, ramybę ir, žinoma, nuolatinius pokyčius.

"Po jūros dugną raustis negalima. Jūra neapdovanos nei godžiųjų, nei nenuoramų, nei nekantriųjų. Kantrybės, kantrybės, kantrybės – štai ko jūra mus moko. Kantrybės ir tikėjimo. Jūros dovanų turime laukti dyki, laisvi ir tyri kaip paplūdimys."
Anne Morrow Lindbergh

Vertė Marija Bogušytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu