⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Jūros gelmėse. Blizgūs piešiniai

Kaina: 5,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 5.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jūros gelmėse. Blizgūs piešiniai " aprašymas

Nerk į jūros gelmes ir atrask paslaptingą pasaulį!

Ši spalvinimo knygelė yra ypatinga, nes čia rasite ne tik nuostabius paveikslėlius spalvinti, bet ir teptuką bei 7 žėrinčias spalvas. Jomis galėsite pablizginti narvalo ragą, pridėti žėručio fėjai, nuspalvinti nuostabiai tviskančią vaivorykštę ir suteikti spindesio dar daugeliui kitų smagių paveikslėlių.

Stebuklų pasaulis atveria duris….


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • Formatas: 28x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094404856

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jūros gelmėse. Blizgūs piešiniai "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos spalvinimo knygos vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Jūros gelmėse. Blizgūs piešiniai ", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Jūros gelmėse. Blizgūs piešiniai " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Jūros gelmėse. Blizgūs piešiniai ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Jūros gelmėse. Blizgūs piešiniai " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jūros gelmėse. Blizgūs piešiniai " perkama kartu