TŪKSTANČIAI KNYGŲ IKI 5€ >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Jūros nėra

Kaina: 13,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-07-31 13.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jūros nėra" aprašymas

Penktasis Aušros Kaziliūnaitės eilėraščių rinkinys „Jūros nėra“ tęsia knygos kaip performatyvaus ir konceptualaus įvykio liniją. Taupus kalbėjimas ir minimalistinė raiška, atverianti netikėtą žiūrą į kasdienius veiksmus ir įprastus daiktus, knygoje derinama su šnekamąją kalbą primenančiais ilgesniais dokumentiškais tekstais. Daug dėmesio skiriama vaizduotės, įsivaizduojamybės, tikrumo temoms.

„Jūros nėra“ – penktasis Aušros Kaziliūnaitės eilėraščių rinkinys, sukomponuotas iš penkių skyrių. Taupus, lakoniškas verlibras. Pasitelkusi šypsningai mąslias patirtis bei pajautas, poetė meistriškai pasakoja švelnių paradoksų, prisiminimų, sykiais ir socialinių ženklų nestokojančias istorijas. Ir tos istorijos, ir mes patys su savo patirtimis bei pajautomis galbūt ir esame jūra, kurios galbūt ir nėra.“
Donaldas Kajokas

„Aušra yra šamanė, kuri moka nukeliauti kitur, aprėpti multivisatą ir parodyti, ką pamatė. Jai pavyksta tas keistàs, demaskuojančias, džiugias ir baisias būsenas išskaptuoti tekste iki aiškumo, virpančio kaip įkaitęs oras, o išgrynintoje formoje lieka potyrio esmė ir lengvumo įspūdis. Eilėraščiai tampa portalais į galimybes, kurių neįsivaizdavome: kai laikas eina atgal ir ką tik buvusi negyva katė ima gaudyti plaštakes, kai galima atsidaryti stiklainyje užkonservuotą juoką, kai žaizdos – žiedai, o jūra – laikas, nugludinantis šukes.“
Aira Niauronytė-Leonidovna, „kitos knygos“


  • Autorius: Aušra Kaziliūnaitė
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094274671

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jūros nėra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jūros nėra", Aušra Kaziliūnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aušra Kaziliūnaitė su knyga "Jūros nėra" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jūros nėra" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aušra Kaziliūnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jūros nėra" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jūros nėra" perkama kartu