0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jūrų ir vandenynų geografijos pratybos

7,25 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 7.25 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jūrų ir vandenynų geografijos pratybos" aprašymas

Jūrų ir vandenynų geografijos teorinio dalyko studijoms itin svarbios pratybos. Jos padeda studentams geriau suprasti dėstomojo dalyko teorinius klausimus, įgyti metodinių žinių ir pasirengti tobulai įvaldyti Pasaulinio vandenyno gamtines, ekonomines ir socialines ypatybes jo panaudai ateityje.



Parašykite atsiliepimą apie "Jūrų ir vandenynų geografijos pratybos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Jūrų ir vandenynų geografijos pratybos", kurią skaitytojams dovanoja Olegas Pustelnikovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Olegas Pustelnikovas su knyga "Jūrų ir vandenynų geografijos pratybos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jūrų ir vandenynų geografijos pratybos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Olegas Pustelnikovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jūrų ir vandenynų geografijos pratybos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jūrų ir vandenynų geografijos pratybos" perkama kartu