AKTYVUOKITE! -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: TAUPYKLE 

0

Pirkėjų atsiliepimai

Jūsų gausingo gyvenimo planas

Kaina: 10,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 10.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jūsų gausingo gyvenimo planas " aprašymas

„Jūsų gausingo gyvenimo planas“ - tai yra trečioji knyga iš trijų knygų kurso. Labai rekomenduojame pradėti studijas nuo pirmos knygos - Protas valdantis Materiją, ir tik tuomet pereiti prie 2 ir 3 dalių.

Šios trys serijos knygos sudaro labai gilų ir išsamų mistinės arba dvasinės psichologijos kursą. Unikalus mokymų ir praktinių pratimų derinys suteikia jums viską, ko reikia, norint pakeisti savo gyvenimą ir materializuoti didesnę gausą.

Kursas į gausingą gyvenimą buvo perduotas tiesioginio apreiškimo pavidalu iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos, kuri tarnauja Dangiškosios Motinos visiems Žemės žmonėms tarnystėje. Šioje knygoje Motina Marija siūlo sistematišką sąmonės keitimo procesą, kad galėtumėte priimti gausą, užuot ją atstūmę. Šioje knygoje išmoksite:

* Padidinti savo proto kūrybines galias ir išlaisvinti jį nuo fizinių smegenų apribojimų.
* Įveikti savo praeities pasirinkimų, savo karmos grįžtamąjį srautą.
* Transformuoti emocinę energiją, dėl kurios jums yra skausminga pažvelgti į savo praeitį.
* Panaikinti praeityje susikurtus įpročių šablonus, kurie valdo jūsų reakcijas.
* Atkurti ryšį su meile, atnešusia jus į įsikūnijimą Žemėje.
* Susiderinti su savo gyvenimo planu ir gauti vidinius nurodymus iš savo dvasinių mokytojų.
* Naudotis visais keturiais savo proto lygmenimis gausos materializavime.
* Plaukti su kūrybine paties gyvenimo jėga, užuot priešinusis šiai tėkmei.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jūsų gausingo gyvenimo planas "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Kim Michaels pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jūsų gausingo gyvenimo planas ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jūsų gausingo gyvenimo planas " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jūsų gausingo gyvenimo planas " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jūsų gausingo gyvenimo planas "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kim Michaels tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jūsų gausingo gyvenimo planas " perkama kartu