0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jūsų gyvenimo spalvos. Meditacinė ir transformacinė spalvinimo knyga

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 6.49 SoldOut

Knygos "Jūsų gyvenimo spalvos. Meditacinė ir transformacinė spalvinimo knyga" aprašymas

Šioje spalvinimo knygoje "Jūsų gyvenimo spalvos" yra 77 mistiniai Deva Padmos piešiniai, kuriuos ji sukūrė Ošo Dzen Taro kortoms. Šios kortos tapo bestseleriu taro pasaulyje ir išpopuliarino piešinius meditacijų pasaulyje.

Spalvindami šiuos piešinius galite pamąstyti apie spalvas, kurias suteikiate savo gyvenimui - visiems jo aspektams, ne vien tiktai tokiems lengviems ir pozityviems, kuriuos vaizduoja piešiniai. Drąsa, Šventimas ar Kūrybiškumas. Lygiai taip pat galime išmokti, kaip atrasti spalvas tokiems savo gyvenimo aspektams, kurių taip nevertiname - tiems, kuriuos atstovauja piešiniai Vienatvė, Kaltė, Našta, Stresas, lšsekimas, Sielvartas.

Kai nuspalviname šiuos visus aspektus savo spalvomis, tai neįkainojamai praturtina mūsų savęs suvokimą ir padeda suprasti, kas esame. Aspektus, kuriuos taikome pozityviais, individualizuojame, o negatyviuosius išmokstame atpažinti ir priimti kaip patirtis, kaip išraiškas, turinčias savo vietą - mūsų gyvenime ir vertingas gyvenimo pamokas.

Ošo įžvalgos - neilgos teksto ištraukos, kalbančios kiekvieno piešinio tema, padeda mums suvokti šiuos aspektus naujai. Ošo primena mums, kad ateiname šį pasaulį kaip tyra laisvė — be tapatybės, tiktai kaip dar viena visatos išraiška. Vėliau mes patys pasirenkame savo esmę ir tampame tuo, kas esame. Tai tik mūsų pačių pasirinkimas. Mes galime būti šventieji arba nusidėjėliai, nusikaltėliai, poetai arba menininkai. Mes šį pasaulį atsinešame tyrą egzistenciją tarytum tuščią popieriaus tapą ar drobę. Kokias spalvas naudojame ir kokį savo gyvenimo paveikslą tapome, priklauso tik nuo mūsų — mes atsinešame tik potencialą.  • Autorius: Osho
  • Leidėjas: Meilės kelias
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 86
  • Formatas: 23x23, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098054118

Parašykite atsiliepimą apie "Jūsų gyvenimo spalvos. Meditacinė ir transformacinė spalvinimo knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Spalvinimo knygos suaugusiems

Osho parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jūsų gyvenimo spalvos. Meditacinė ir transformacinė spalvinimo knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jūsų gyvenimo spalvos. Meditacinė ir transformacinė spalvinimo knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jūsų gyvenimo spalvos. Meditacinė ir transformacinė spalvinimo knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jūsų gyvenimo spalvos. Meditacinė ir transformacinė spalvinimo knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Osho tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jūsų gyvenimo spalvos. Meditacinė ir transformacinė spalvinimo knyga" perkama kartu