0

Pirkėjų atsiliepimai

Jūsų neribota galia būti turtingiems

4.5
(6 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2011-02-10 renata

super knyga


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 5.21 SoldOut

Knygos "Jūsų neribota galia būti turtingiems" aprašymas

Ši knyga skirta visiems, kuriems nuolat trūksta pinigų ir kurie pasiryžę siekti turtų. Ji padės tiems, kas nori pasiekti gerų rezultatų ir yra pasirengę taikyti paprastus čia aprašytus metodus. Knygoje rasite pavyzdžių, kaip naudoti šiuos metodus, kaip be vargo pasiimti tuos turtus, kuriuos jums siūlo gyvenimas.
Neįtikėtina, bet tai tiesa! Jums nereikia tuščiai svajoti apie tai, ko visada norėjote ir ko nusipelnėte! Kaip džiaugiatės ir mėgaujatės neišsenkama oro srove, kurią įkvepiate, taip galite džiaugtis ir mėgautis turtais, laime, sveikata ir meile. Prabangus gyvenimas, gražios vilos, kelionės į tolimas egzotiškas šalis, prašmatnūs automobiliai, reti ir neįkainojami meno kūriniai – visa tai ir dar daugiau taps įmanoma, jei suprasite paslaptį, kaip valdyti “minties spindulius”.

Jau ketvirtį amžiaus dr. Joseph Murphy moko ir rašo knygas, pataria ir skaito paskaitas tūkstančiams klausytojų iš viso pasaulio. Daugelį metų tyrinėdamas svarbiausias pasaulio religijas, jis suprato, kad didžioji galia glūdi kiekviename, ir visomis savo jėgomis siekė pagrįsti vieną didžiausių visų laikų atradimų: jūs turite neribotą galią būti turtingi! Tačiau prireikė nemažai metų, kol pavyko išaiškinti tiesioginio ryšio su šia paslaptinga jėga paslaptis, kurios pirmąkart atskleidžiamos šioje knygoje.

  • Autorius: Joseph Murphy
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-08-578-9

Kiti taip pat domėjosi


2011-02-10

super knyga

2010-01-08

nusipirkes sia knyga perskaiciau ir uzsiemiau savitaiga.prasidejo nerealus ir nuostabus dalykai.\r\ngaliu saziningai pasakyt iki sios knygos knygu nekenciau,dabar jomis domiuosi labai.

2007-05-02

2 Arūnas\r\nTikrai nuostabu, tačiau tai daroma ne dėl puslapių skaičiaus.

2006-01-18

Labai gera knyga, tai tik patvirtina mano mintis...ir mano pasiekimus gyvenime....viskas tavo rankose...tikekite savimi ir savo galimybemis ir bukite laimingi...!

2005-11-05

Nuostabu, kaip galima viena ideja pertekti keliuose simtuose puslapiuose:)

2005-07-26

verta perskaityti kiekvienam norinčiam ką nors pasiekti šiam gyvenime.

Parašykite atsiliepimą apie "Jūsų neribota galia būti turtingiems"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Joseph Murphy pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jūsų neribota galia būti turtingiems", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jūsų neribota galia būti turtingiems" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jūsų neribota galia būti turtingiems" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jūsų neribota galia būti turtingiems"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Murphy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jūsų neribota galia būti turtingiems" perkama kartu