0

Jūsų pasąmonės galia

4.7
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
2018-03-20 Alvyda

Tikrai verta perskaityti kiekvienam!

Informacija

Jūsų pasąmonės galia

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 13x19, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 311
  • ISBN ar kodas: 9789955382645

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Skaitytojams jau pažįstamo dr. Džozefo Merfio knyga „Jūsų pasąmonės galia“ atveria paslaptis, kurios slypi mūsų pasąmonėje ir padeda išmokti jas valdyti

Knyga „Jūsų pasąmonės galia“ – tai raktas į patį nuostabiausią gebėjimą, kokį žmogus gali įgyti – valdyti savo pasąmonę. Knygoje, kuri jau padėjo daugybei skaitytojų visame pasaulyje, paaiškinama, kaip pačiam suvaldyti tą nepaprastą mumyse glūdinčią jėgą. Autoriaus siūlomos praktikos padės pakeisti gyvenimą keičiant savo įsitikinimus.

Daktaras Merfis sujungia laiko patikrintą dvasinę išmintį ir naujausius mokslinius tyrimus, kad paaiškintų, kokią įtaką pasąmonė turi viskam, ką mes darome. Jis siūlo paprastus, veiksmingus ir praktiškus pratimus, kurie jūsų protą pavers galingu ginklu ir pagerins jūsų kasdienį gyvenimą.

Knygoje „Jūsų pasąmonės galia“ daug įkvepiančių tikrų istorijų. Šis gidas po jūsų protą atvers sėkmės paslaptis ir padės pasiekti trokštamų tikslų.

Perskaitę knygą „Jūsų pasąmonės galia“ sužinosite kaip:

- Pagerinti savo sveikatą ir išgydyti įprastus negalavimus;
- Gauti paaukštinimą ar algos padidinimą, kurių norite bei pasiekti pripažinimą, kurio nusipelnėte;
- Išsiugdyti pasitikėjimą savimi, kuris leis daryti dalykus, kurių anksčiau nedrįsote, bet visada norėjote daryti;
- Puoselėti draugystę su bendradarbiais, palaikyti santykius su šeima ir draugais;
- Sustiprinti santuoką ar ryšį su mylimuoju;
- Atsikratyti baimių ir blogų įpročių;
- Išsaugoti jaunystę.

Tai naujas knygos leidimas, peržiūrėtas ir papildytas naujais komentarais. Anot autoriaus, norint pakeisti savo gyvenimą, nereikia dėti milžiniškų pastangų. Tiesiog reikia pakeisti savo mąstymą, taikyti knygoje išdėstytus principus ir imti iš gyvenimo viską, ką jis gali duoti.

Joseph Murphy (Džozefas Merfis, 1898–1981 m.) amerikiečių dvasininkas, pamokslininkas, bene žymiausias pozityviojo mąstymo šalininkas, filosofijos ir teologijos daktaras, parašęs daugiau kaip 30 populiariosios psichologijos žanro knygų. Turi mokslinį laipsnį farmakologijos ir chemijos srityse. Joseph Murphy - charizmatiškas XX a. rašytojas, visame pasaulyje pakeitęs daugybės žmonių gyvenimus ir įkvėpęs daugybę kitų rašytojų kurti pozityvią, įkvepiančią psichologinę literatūrą.
Džozefas Merfis gimė Airijoje, vėliau išvyko į JAV, dirbo farmacininku. Keliavo po Indiją ir gilinosi į induizmą. Po įvairių religinių ieškojimų tapo Dieviškojo mokslo bažnyčios pastoriumi.
Jo knyga „Jūsų pasąmonės galia“ buvo išversta į septyniolika kalbų, parduota milijonai jos egzempliorių. Knygą taip ir nebuvo nustota spausdinti ir ji vis dar vertinama kaip viena geriausių savipagalbos knygų.
Dr. Merfis skaitė paskaitas, kalbėjo radijuje ir įvairiose auditorijose visame pasaulyje. Jis visuomet pabrėždavo, kaip žmonės, pritaikę jo siūlomas technikas, radikaliai pakeitė ir pagerino savo gyvenimą ir kad tai gali padaryti kiekvienas.

Iš anglų kalbos vertė Jurgita Vyšniauskienė

2018-04-01

Gerų savitaigos patarimų konkrečiai situacijai

2018-03-20

Tikrai verta perskaityti kiekvienam!

2017-11-21

Rekomenduoju perskaityti kiekvienam. Suvokiau apie minčių galią, pati pamačiau, kaip save užprogramuodavau netinkamomis mintimis. Knyga, įkvėpusi keistis ir mąstyti tik pozityviai!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu