-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Jūsų proto dėsniai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 7.03 SoldOut

Knygos "Jūsų proto dėsniai" aprašymas

Šioje knygoje autorius tyrinėja, kaip veikia protas; išskirdamas sąmonę ir pasąmonę jis moko pagrindinių proto dėsnių ir pataria, kaip jais naudotis sėkmei bei gyvenimo pilnatvei sukurti. Čia pasakojama daug žmonių istorijų, apžvelgiami svarbūs gyvenimo aspektai, patariama, kaip įveikti sunkumus ir atrasti vidinę ramybę. Ypač svarbu į savo gyvenimą įtraukti maldą bei meditaciją, tai padeda atsikratyti neigiamų emocijų ir išlaisvinti troškimus.

  • Autorius: Joseph Murphy
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9789955388685

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jūsų proto dėsniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Jūsų proto dėsniai", Joseph Murphy. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Joseph Murphy su knyga "Jūsų proto dėsniai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jūsų proto dėsniai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Joseph Murphy. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jūsų proto dėsniai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jūsų proto dėsniai" perkama kartu