TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Jūsų sodybai: baldai, tvoros, varteliai, pinučiai, dekoratyviniai dirbiniai (knyga su defektais)

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 5.49 SoldOut

Knygos "Jūsų sodybai: baldai, tvoros, varteliai, pinučiai, dekoratyviniai dirbiniai (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Šioje knygoje „Jūsų sodybai: baldai, tvoros, varteliai, pinučiai, dekoratyviniai dirbiniai“ susipažinsite su sparčiai besivystančia mėgėjiška kaimiškų baldų gamyba. Neabejotina šio amato lyderė Dawn King savo knygoje detaliai aprašo daugiau nei 25 originalius projektus. Per pastarąjį dešimtmetį ji savo idėjas perteikė daugybei savo studentų, o dabar savo reikmėms jas pritaikyti galėsite ir jūs.

Kaimiškų baldų projektavimas ir gamyba – nesunkiai įkandamas amatas. Būtinai pamėginkite – Jūs netrukus atrasite savo iki šiol neatskleistą talentą, o galbūt tai netgi taps nauju gyvenimo būdu.

O koks malonumas apima savo rankomis sukūrus tai, ką tikrai įvertins Jūsų vaikai, anūkai, kas džiugins ne tik Jūsų, bet ir draugų bei kaimynų akis. Visi aprašytieji projektai leidžia darbui pritaikyti tokias medžiagas, kurios Jums nesunkiai prieinamos.


  • Autorius: Dawn King
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 126
  • Formatas: 21x28, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955210900-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Jūsų sodybai: baldai, tvoros, varteliai, pinučiai, dekoratyviniai dirbiniai (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Dawn King pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Jūsų sodybai: baldai, tvoros, varteliai, pinučiai, dekoratyviniai dirbiniai (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Jūsų sodybai: baldai, tvoros, varteliai, pinučiai, dekoratyviniai dirbiniai (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Jūsų sodybai: baldai, tvoros, varteliai, pinučiai, dekoratyviniai dirbiniai (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Jūsų sodybai: baldai, tvoros, varteliai, pinučiai, dekoratyviniai dirbiniai (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dawn King tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Jūsų sodybai: baldai, tvoros, varteliai, pinučiai, dekoratyviniai dirbiniai (knyga su defektais)" perkama kartu