0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Juzulio istorijos

Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Juzulio istorijos " aprašymas

Vytautas Račickas – vienas populiariausių vaikų rašytojų Lietuvoje. Jis už savo kūrybą apdovanotas įvairiomis premijomis, tačiau svarbiausia tai, kad jo kūrinius jaunieji skaitytojai myli ir visada laukia naujų. „Juzulio istorijos“ – trisdešimt devintoji autoriaus knyga. Paaugliams skirtame leidinyje laukia net dvidešimt septyni nuotaikingi pasakojimai, kuriuos apjungia vis tas pats, o tuo pačiu vis kitas pagrindinis veikėjas – Juzulis, keliaujantis laiku ir erdve.

Juzulis, Juzė, Juozapukas – vardai, kuriais skirtingose istorijose vadinamas knygos personažas. Jis keliauja po įvairius Lietuvos kraštelius ir kiekviename pasakojime patenka vis į kitą laikmetį. Kartu su Juzuliu pabuvosime ir praeito amžiaus septintajame dešimtmetyje ir 2009-tuose metuose. Žinoma, neišvengsime kuriozų. Veikėjas susižavi hipiais ir pradeda auginti plaukus, jis su draugais nudobia vištą bei nemokšiškai bando ją išsikepti lauže, eina į mokyklą, kurioje mokytoja visus vaišina legendiniais sausainiais „Du gaideliai“, įkrenta į smegduobę, bėga nuo policijos ir patiria dar daugiau smagių, o kartais ir liūdnų nuotykių.

Įtraukiančios „Juzulio istorijų“ siužetinės linijos dovanoja ne tik nuotykius, bet liečia ir įvairias socialines temas. Vytautas Račickas kalba apie santykius šeimoje, skyrybas, netektis, socialinę nelygybę ir kitus, visais laikais tiek vaikams, tiek suaugusiems, aktualius dalykus.

Juzulis keliauja ne tik laiku, bet ir erdve. Jis pabuvos Žemaitijoje, Dzūkijoje, Aukštaitijoje ir kituose etnografiniuose regionuose. Čia atsidūręs kalbės vietinėmis tarmėmis, kurias autoriui išversti padėjo iš įvairių kraštų kilę draugai bei kolegos. Jaunieji skaitytojai gaus progą susipažinti su lietuvių kalbos dialektais, kurie daugelio ausiai, deja, jau skamba egzotiškai.

Vytautas Račickas rašydamas knygą įkvėpimo ieškojo realiame gyvenime. Dalis pasakojimų iš jo paties vaikystės, dalį papasakojo įvairūs draugai, o pagavus siūlo galą išsivyniojo nuotaikingos „Juzulio istorijos“.

Vytautas Račickas (g. 1952 m.) – mylimas vaikų rašytojas. Jo knygos kiekvienais metais patenka tarp TOP skaitomiausių. 2011-tais metais autorius buvo apdovanotas Vaikų literatūros premija. 2010-tais metais knyga „Baltos durys“ paskelbta Metų knyga paaugliams, 2014-tais šį apdovanojimą pelnė ir kūrinys „Aš, dviratis, pirmoji meilė ir sumuštiniai su sliekais“.

Autoriaus Vytauto Račicko knygoms aprašymų nereikia, jos ilgainiui tampa klasika. Vertingus kūrinius kviečiame įsigyti internetu. Pirkti online siūlome ir daugiau įvairių žanrų knygų. Asortimente rasite ir apžvalgose bei atsiliepimuose puikiai įvertintų kūrinių, ir naujos literatūros. Daugelis šių knygų akcijų ir išpardavimų metu kainuoja pigiau. Prieš pirkdami įvertinkite turinį ir apimtį, tą padaryti padės santrauka su aprašymu, ištraukomis bei nurodytu puslapių skaičiumi.


  • Autorius: Vytautas Račickas
  • Leidėjas: Vytautas Račickas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 15x21 cm, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094755569

Parašykite atsiliepimą apie "Juzulio istorijos "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai lietuvių autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Juzulio istorijos ", kurį parašė Vytautas Račickas. Siūlome ne tik išsamų "Juzulio istorijos " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas Račickas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Juzulio istorijos ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Juzulio istorijos " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Juzulio istorijos " perkama kartu