0

Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą

  • Nuolaida knygai -34%
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (34%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x19, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9789955235842

2020-10-31 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą" aprašymas

Haruki Murakami – japonų rašytojas ir vertėjas. Sulaukęs 30-ies Haruki Murakami pardavė savo džiazo klubą Tokijo centre ir nusprendė tapti rašytoju. Dauguma pažįstamų tik kraipė galvas. Atsidėjęs rašymui Murakami susidūrė su rimta problema – kaip palaikyti gerą fizinę ir dvasinę formą? Sukūręs romaną Avies medžioklė jis pradėjo rimtai bėgioti. Pamažu nubėgami atstumai vis ilgėjo – taip rašytojo gyvenime atsirado maratonas.

Kodėl vienas garsiausių pasaulio rašytojų Haruki Murakami bėgioja ir ką galvoja bėgiodamas?

Kaip, jo nuomone, susijęs rašymas ir maratonas?

Kiek valios pastangų ir užsispyrimo reikia maratonininkui ir iš kūrybos gyvenančiam autoriui?

Parašykite atsiliepimą apie "Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą, kurią skaitytojams dovanoja Haruki Murakami. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Haruki Murakami su knyga Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Haruki Murakami. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ką aš kalbu, kai kalbu apie bėgimą" perkama kartu