0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ką daryti susidūrus su problema?

Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 10,46 €*
Sutaupote: 1.77 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 8.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ką daryti susidūrus su problema?" aprašymas

Ar žinojai, kad kiekvienoje problemoje slypi galimybė? „New York Times“ bestseleriu tapusi knyga "Ką daryti susidūrus su problema?" ragina neišsigąsti susidūrus su kliūtimi, nebėgti, nesislapstyti, o pažvelgti jai tiesiai į akis.
Pasirinkę lengviausią kelią – vengti problemos, ne tik jos neatsikratome, bet ir padedame jai augti, kol vieną dieną ji tampa nepakeliamai sunki. Tai supratęs knygos herojus stoja į akistatą su jam ramybės neduodančia problema ir atranda kažką netikėto, vertingo ir gražaus. Jo problema nėra tokia didelė ir baugi, kaip atrodė iš pradžių, be to, joje slypi galimybė! Galimybė išmokti ir tobulėti.

Įkvepianti šios knygos "Ką daryti susidūrus su problema?" žinia – viena svarbiausių, kurią turime perduoti savo vaikams, siekdami, kad jie būtų laimingi, sąmoningi, nebijotų imtis atsakomybės ir nuverstų kalnus. Tai istorija, skirta ir mums, suaugusiesiems, kartais pamirštantiems šią paprastą, tačiau gyvybiškai svarbią tiesą.

Knyga "Ką daryti susidūrus su problema?" laimėjo aukso medalį „Mamų pasirinkimo“ apdovanojimuose, aukso medalį „Moonbeam“ geriausių vaikiškų knygų apdovanojimuose ir Kristoferio apdovanojimą už aukščiausias vertybes atspindinčią literatūrą.


  • Autorius: Kobi Yamada
  • Leidėjas: Apkabink mėnulį
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 26x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099587134

Parašykite atsiliepimą apie "Ką daryti susidūrus su problema?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ką daryti susidūrus su problema?", kurį parašė Kobi Yamada. Siūlome ne tik išsamų "Ką daryti susidūrus su problema?" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kobi Yamada. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ką daryti susidūrus su problema?". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ką daryti susidūrus su problema?" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ką daryti susidūrus su problema?" perkama kartu