Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ką jie mums padarė: Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,39 €
Kaina knygyne: 15,29 €*
Sutaupote: 2,90 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-19 Gintė

Man patiko, profesionaliai parašyta knyga, kurioje radau daugybę atsakymų.


2022-05-31 12.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ką jie mums padarė: Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu" aprašymas

Vilniaus universiteto profesorė, psichologijos habilituota daktarė Danutė Gailienė tiria psichologinių traumų ir savižudybių problemas, konsultuoja psichologinių sunkumų ir emocinių sutrikimų varginamus žmones. Ji yra knygų „Aš myliu kiekvieną vaiką“ (1996), „Jie neturėjo mirti. Savižudybės Lietuvoje“ (1998), „Savižudybių prevencijos idėjos“ (2001), „Sunkių traumų psichologija: politinių represijų padariniai“ (2004), vadovėlių „Asmenybės ir bendravimo psichologija XI–XII kl.“ (2002), „Psichologijos pagrindai IX–X kl.“ (2003), „Psichologija XI–XII kl.“ (2008), monografijos „Gyvenimas po lūžio: kultūrinių traumų psichologiniai padariniai“ (2015) autorė ir bendraautorė.

Profesorė Danutė Gailienė labiausiai žinoma dėl darbų savižudybių ir psichologinių sutrikimų tyrimų srityje, bet mokslininkė nagrinėja ir platesnes problemas – ne tik pavienių žmonių, bet visos visuomenės patirtas ir tebepatiriamas traumas. Būtent kolektyvinės traumos analizei skirta jos knyga „Ką jie mums padarė. Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu“. Pirmą kartą išleista 2008 m., knyga skaitytojų pageidavimu perleidžiama antrą kartą.

Kaip traumas vertina šiuolaikiniai sveikatos mokslai, ar žmones veikia traumuojanti praeitis, kur jų stiprybės šaltiniai, kas padeda nepalūžti, kokių padarinių traumos sukelia visuomenės atminčiai ir net dabartiniam gyvenimui, kodėl mums svarbu apie tai kalbėtis. Šie ir kiti klausimai keliami ir nagrinėjami knygoje „Ką jie mums padarė“.


  • Autorius: Danutė Gailienė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 244
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665523

Kiti taip pat domėjosi


2021-04-19

Man patiko, profesionaliai parašyta knyga, kurioje radau daugybę atsakymų.

2021-04-15

Ne veltui šią knygą rekomendavo Beata Tiškevič ir Neringa Rekašiūtė. Knyga atverianti akis, padedanti suprasti, sudedanti visus taškus ant i.

2021-03-26

Parašykite atsiliepimą apie "Ką jie mums padarė: Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Danutė Gailienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ką jie mums padarė: Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ką jie mums padarė: Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ką jie mums padarė: Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ką jie mums padarė: Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danutė Gailienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ką jie mums padarė: Lietuvos gyvenimas traumų psichologijos žvilgsniu" perkama kartu