0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Abipus kranto linijos

Kaina internetu: 33,99 €
Kaina knygyne: 35,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (6%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Abipus kranto linijos


2021-06-30 33.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Abipus kranto linijos " aprašymas

Knygoje "Abipus kranto linijos" supažindinama su Lietuvos Baltijos jūros pakrante ir priekrante, joje per pastaruosius amžius vykstančia gamtos bei žmonių veiklos nulemta kaita. Platesniam skaitytojų ratui iki šiol mažai žinoma, kas ir kaip tyrinėja mūsų krantus, kaip augo bei vystėsi pakrantėje įsikūrusios gyvenvietės, kaip statyti uostai ir kiti hidrotechnikos įrenginiai, kaip pakrančių gyventojai išnaudojo jūrų laivybai ir prekybai, koks skirtingas kiekvieno priekrantės ruožo dugnas ir nuosėdos. Skaitytojas čia suras medžiagos ir apie audras bei jų padarinius, laivų avarijas, krantotvarkų, įvairius įgyvendintus ir tik popieriuje likusius projektus, sužinos, kaip priimami nelengvi Palangos bei kitų kranto atkarpų krantosaugos sprendimai. Knyga bus naudinga su jūra susijusių specialybių studentams, valdymo įstaigų ir aplinkosaugos darbuotojams, poilsiautojams, tiems, kurie nori geriau pažinti kranto zonos aplinkų, vandens teikiamus džiaugsmus ir pavojus.

Rimas Žaromskis - habilituotas gamtos mokslų daktaras, profesorius, neviena dešimtmetį paskyręs jūrų krantų tyrimams, dalyvavo ekspedicijose tiriant Baltosios, Juodosios, Kaspijos jūrų krantus, daugiausia dėmesio skyrė Baltijai. Dirbdamas Lietuvos universitetuose skaitė Bendrosios hidrologijos, Okeanologijos, Vandenyno geografijos, Krantotyros ir kitus su jūra susijusius kursus, parengė daugiau kaip 180 mokslinių straipsnių, monografijų, vadovėlių, populiariųjų knygų apie jūrą, krantus, uostus. Tarp jų: „Nuosėdinės medžiagos diferenciacija ir priekrantinių nuogulų sluoksniuotumas" (su bendraautoriais, 1980 m.), „Vandenynas ir mes" (1987 m.), „Okeanai, jūros, estuarijos" (1996 m.), „Baltijos jūros uostai” (2008 m.), „Nemuno delta" (2013 m.), „Krantodara ir krantotvarka" (su bendraautoriumi, 2018 m.).

Ir mokslinės, ir populiariosios autoriaus knygos pasižymi plačiu, integraliu požiūriu į tiriamus objektus, apima ne tik krantų, uostų, deltos raidos bei šiandienos problemas, bet ir aplinkos kaitos socialinį-istorinj kontekstą.

Kas yra jūros krantas ir kiek jis mums svarbus, vienu žodžiu nepasakysi... Gausiai iliustruota R. Žaromskio knyga „Abipus kranto linijos" veda mus 90,6 km ir supažindina su Lietuvos jūros krantu bei priekrantės jūros dugnu, pakrantės gyvenvietėmis, pasisekusiais ir nelabai uostų bei hidrotechninių įrenginių statymo projektais, kranto ardos problemomis, nelengvai priimamais krantotvarkos sprendimais.

Smalsiam skaitytojui skirtoje knygoje "Abipus kranto linijos" naudingos informacijos atras ir įvairių sričių specialistai, studentai, prie Baltijos laiką leidžiantys poilsiautojai.Parašykite atsiliepimą apie "Abipus kranto linijos "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos knygos

Rimas Žaromskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Abipus kranto linijos , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Abipus kranto linijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Abipus kranto linijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Abipus kranto linijos ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimas Žaromskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Abipus kranto linijos " perkama kartu