0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ką tau skyrė likimas. Pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį"

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Ką tau skyrė likimas. Pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį"


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.32 SoldOut
Knygos "Ką tau skyrė likimas. Pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį"" aprašymas

Tai pasakojimas apie Darą Sandersą, ambicingą ir sėkmės lydimą verslininką, kuris nuėjęs nemažą gyvenimo kelio dalį nusivylė pasauliu, neteko ramybės, liovėsi regėjęs savo pastangų prasmę.
Visą jo būtį iš esmės permainė susitikimas su Džulianu Mantliu - garsiuoju vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį". Sandersas, išmokęs septynias jo pamokas, sužino tikros bei tvarios laimės paslaptis.


  • Autorius: Robin Sharma
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955678113

Parašykite atsiliepimą apie "Ką tau skyrė likimas. Pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį""

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ką tau skyrė likimas. Pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį", kurią skaitytojams dovanoja Robin Sharma. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robin Sharma su knyga Ką tau skyrė likimas. Pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ką tau skyrė likimas. Pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robin Sharma. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ką tau skyrė likimas. Pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ką tau skyrė likimas. Pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį"" perkama kartu