Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Ką veikia Japonija

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 22,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2023-01-28 Linas

Verta paskaityti apie šią unikalią šalį ir jos žmones. (Įdomu, kad ekonomikos lygiu, matuojamu BVP vienam gyventojui, įvertinus pagal perkamosios galios paritetą, 2021 metais Lietuva iš esmės susilygino su Japonija! Pasaulio Banko duomenys)


2024-07-31 22.39 InStock
Į krepšelį 22,39 € Kaina

Knygos „Ką veikia Japonija“ aprašymas

Kaip atrodo Japonija iš vidaus, ką apie save ir kitus galvoja salų šalies žmonės, kai lietuvis su jais kalbasi japoniškai? Kas jiems svarbu?

„Ką veikia Japonija“ – tai knyga apie Japoniją be įvaizdžio, tokią, kokią ją autorius mato, pats tapdamas jos dalimi. Tai ir pokalbiai su žmonėmis, kurie įvairiausiose Japonijos vietose užsiima visiškai skirtingais, tačiau labai įdomiais dalykais. Tačiau tai ir žvilgsnis ten, kur atvykėlis vargiai pateks, o patekęs – nedaug ką supras. Į japoniškas laidotuves. Į japonišką medicinos įstaigą. Čia ir istorijos apie tai, kaip japonai žiūri į maistą ir ką jie valgo. Kuo jie tiki ir kodėl. Kaip renkasi būstą ir kokie japoniškos kaimynystės ypatumai. Kaip japonai dirba ir ką jie veikia, kai randa laisvo laiko.

Tai ne bandymas pasijusti visažiniu, o smalsus, gyvas, asmeniškas ir autentiškas žvilgsnis į Japonijos kasdienybę iš vidaus. Žvilgsnis, kupinas pagarbos, noro suprasti ir gebėjimo pasijuokti iš lietuvius ir japonus skiriančių, o kartais – ir siejančių dalykų.

Andrius Kleiva sako: „Ši knyga ieškos ne tik tų, kurie jau skaitė „Kaip veikia Japonija“ ir dabar nori sužinoti „Ką“. Ne tik ketinančių Japoniją suprasti prieš tikrąją kelionę ten, ne tik Japonijoje jau keliavusių ir norinčių jos emocijų tęsinio, bet ir tų, kurie Japonijai visiškai abejingi. Tai – ne viską išaiškinanti knyga apie šalį, o didelių ir mažų temų rinkinys apie tą pačią kasdienybę, tik kitoje planetos pusėje.“

Andrius Kleiva – Paryžiaus politinių mokslų instituto absolventas, tinklaraštininkas ir LRT radijo bendradarbis, pratęsęs studijas Tokijo universitete ir apie tai (bet ne tik) parašęs bestseleriu tapusią knygą „Kaip veikia Japonija“. Dabar jis dirba Tokijuje, komentuoja japoniškas aktualijas lietuviškoje žiniasklaidoje ir vis giliau pažįsta Japoniją. Apie tą pažinimą – antroji jo knyga „Ką veikia Japonija“.


  • Autorius: Andrius Kleiva
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094667251

2023-11-29

Knyga n4ra neįdomi, bet redaktorė jos visai neredagavo.

2023-01-28

Verta paskaityti apie šią unikalią šalį ir jos žmones. (Įdomu, kad ekonomikos lygiu, matuojamu BVP vienam gyventojui, įvertinus pagal perkamosios galios paritetą, 2021 metais Lietuva iš esmės susilygino su Japonija! Pasaulio Banko duomenys)

Parašykite atsiliepimą apie „Ką veikia Japonija“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Japoniją

Andrius Kleiva pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Ką veikia Japonija“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Ką veikia Japonija“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Ką veikia Japonija“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Ką veikia Japonija“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Kleiva tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Ką veikia Japonija“ perkama kartu