0

Pirkėjų atsiliepimai

Kačių auginimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 6.99 SoldOut

Knygos "Kačių auginimas" aprašymas

Įvadinis žinynas norintiems auginti katę.
Ar prieš įsigydami mažytį kačiuką žinome, kokią atakomybę prisiimsime už tą mažą padarėlį? Šis leidinys skirtas tiems, kurie nori kuo geriau pasirūpinti savo augintiniais, suteikti jiems kuo daugiau šilumos, tiems, kurie nori kuo daugiau apie juos sužinoti. Jis bus naudingas ne tik pradedantiesiems augintojams, kurių namuose dar tik neseniai atsirado pūkuotas padarėlis, ar tiems, kurie dar tik apie jį svajoja, ir netgi ne tik tiems, kurių namuose jau seniai gyvena gal ne viena katė, bet ir tiems, kurie jau yra patyrę kačių veisėjai. Leidinyje galima rasti informacijos ne tik apie dažniausiai Lietuvoje veisiamas kačių veisles, kačių priežiūrą nuo pat gimimo iki senatvės, dažniausiai pasitaikančius kačių susirgimus, bet ir veislių standartus, FIFe kačių identifikacijos sistemą.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 162
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955652366

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kačių auginimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie kates

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kačių auginimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kačių auginimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kačių auginimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kačių auginimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kačių auginimas" perkama kartu