Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kačių šeimynėlės smagios išdaigėlės

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kačių šeimynėlės smagios išdaigėlės" aprašymas

Sveiki! Aš esu Kšysius. Ir noriu papasakoti jums apie savo kates. Katės yra nepaprastos būtybės, tai žinojo net ir senovės egiptiečiai. Bet mano katės, patikėkite, – ypatingiausios būtybės šioje žemėje!

Visi žino – katės ne tik labai meilios, bet ir gudrios bei išdykusios. Net viena katė gali prikrėsti tiek išdaigų, kad užteks visai šeimai. O kai namuose pūkuotos nenaudėlės net septynios? Ohoho!

Tiesa, dar vienas dalykas. Kšysiaus katės – ne šiaip švelniakailės rainės. Jis nemeluoja, kai sako, kad jo bičiulės – išties ypatingos. Jos įsigudrino ne tik išmokti kalbėti, bet ir rasti itin išradingų būdų krėsti išdaigas. Kartu su kačių šeimynėle nuobodu tikrai nebus!

Lenkų rašytoja Agnieszka Stelmaszyk Lietuvos skaitytojams geriausiai pažįstama iš nuotykių serijos vidutinio mokyklinio amžiaus vaikams „Lobių ieškotojai“. Šįkart autorė nusprendė pralinksminti jaunesniuosius skaitytojus ir sukūrė nuotaikingą knygą apie kačių šeimynėlės išdaigas, kurią meniškai iliustravo lenkų dailininkė Marta Kurczewska.

Gali pasirodyti, kad knyga vien apie išdaigas ir linksmybes, bet taip yra tik iš pirmo žvilgsnio. Kartu su Kšysiumi pasimokysite atjautos ir empatijos, nepažįstamų kačiukų draugystės istorija įkvėps priimti aplinkinius ir išmokti dalintis ne tik dėmesiu, bet ir skanėstais!

Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila


  • Autorius: Agnieszka Stelmaszyk
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416545

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kačių šeimynėlės smagios išdaigėlės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kačių šeimynėlės smagios išdaigėlės", kurį pristato Agnieszka Stelmaszyk. Siūlome ne tik išsamų "Kačių šeimynėlės smagios išdaigėlės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnieszka Stelmaszyk. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kačių šeimynėlės smagios išdaigėlės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kačių šeimynėlės smagios išdaigėlės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kačių šeimynėlės smagios išdaigėlės" perkama kartu