⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kad meilė neužgestų! Tarpusavio ryšys, bendravimas ir ribos

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kad meilė neužgestų! Tarpusavio ryšys, bendravimas ir ribos" aprašymas

Ir vaikų, ir suaugusiųjų gerovei būtini sveiki santykiai, kai galima be baimės mylėti ir jaustis mylimiems, pažinti kitą ir leisti pažinti save. Deja, labai dažnai santykiuose netrūksta nerimo, manipuliacijų, kontrolės ir konfliktų – visko, išskyrus saugumą, meilę ar artumą. Kodėl taip yra? Tiesiog dauguma žmonių niekada nebuvo mokomi išlaikyti neužgesusią meilę, nepaisant klaidų, skausmo ir baimės.

Kurstyti meilės židinį ne taip paprasta. Tačiau jei norite išlaikyti sveikus santykius su Dievu ir kitais žmonėmis, reikės mokytis išlaikyti meilės ugnį. Denis Silkas pateikia praktinių ir taiklių pavyzdžių, kurie suteiks jums jėgų brėžti sveikiems santykiams būtinas ribas, bendrauti su meile ir galiausiai apsaugoti santykius taip, kad meilė neužgestų jokių negandų akivaizdoje.

„Denio Silko knygos – tikras atradimas. Tiek šioje, tiek knygoje „Ugdanti meilė vaikams“ autorius meistriškai piešia santykių kūrimo svarbą, brėžia būtinas ribas, skatina nugalėti baimes, pasakoja reikšmingesnius įvykius iš savo gyvenimo (daug praktinių pastebėjimų!), pastebimai ir giliai atskleidžia Dievo širdį. Šio autoriaus knygos – lyg gera sėkla, kurią pasėjus neįmanoma nesulaukti vaisių – norisi tokio bendravimo, kuris atskleidžia santykių grožį, leidžia pažinti kito unikalumą bei padeda kurti ne paviršutiniškus, o tikrus, ištikimybe grįstus santykius. Net kai žmonės mus nuvilia, taip nuostabu suprasti, kad gali nieko iš jų nereikalauti. Nes pasirinkai mylėti. Besąlygiškai.“
Aurelija Umbrasienė, dviejų vaikų mama, pedagogė, knygų vaikams autorė

Ši Danny Silk knyga „Kad meilė neužgestų!“ padės:

ŸŸ• Stiprinti tarpusavio ryšį (tarp sutuoktinių, vaikų, draugų, bendradarbių)
• Veiksmingai bendrauti
• Brėžti būtinas ribas
• Išlaikyti meilės ugnį

Knygą pristatantis video  • Autorius: Danny Silk
  • Leidėjas: Upė
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099576572

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kad meilė neužgestų! Tarpusavio ryšys, bendravimas ir ribos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie santykius

Danny Silk pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kad meilė neužgestų! Tarpusavio ryšys, bendravimas ir ribos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kad meilė neužgestų! Tarpusavio ryšys, bendravimas ir ribos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kad meilė neužgestų! Tarpusavio ryšys, bendravimas ir ribos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kad meilė neužgestų! Tarpusavio ryšys, bendravimas ir ribos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danny Silk tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kad meilė neužgestų! Tarpusavio ryšys, bendravimas ir ribos" perkama kartu