0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kad nežeistų šeimos skauduliai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,59 €
Kaina knygyne: 14,89 €*
Sutaupote: 2.30 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-19 Kostas

Labai teisingai pasakyta: krikščionybė yra labai paprasta. Ši knyga tik dar labiau tai patvirtina.

Kad nežeistų šeimos skauduliai


2021-06-30 12.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kad nežeistų šeimos skauduliai" aprašymas

Krikščionybė yra labai paprasta. Jei tik mylėtume Dievą visa širdimi, visa siela, visomis jėgomis ir visu protu, atsisakytume daryti nuodėmę. Jei tik sektume Kristumi, nustotume nekęsti. Tačiau tai, ką būdami vaikai patyrėme šeimoje, dažnai pripildo mus pykčio ir neapykantos. Netikęs elgesys, manipuliavimas, emocinio supratingumo stoka ir veidmainystė leidžia blogiui veikti ir kliudo mums mylėti.

Kaip netapti blogais tėvais ir nežaloti savo vaikų, kurie net ir suaugę kenčia nuo vaikystėje patirtų išgyvenimų? Kaip sukurti šeimą, kurioje visi jaustųsi saugiai? Kaip atsikratyti praeities „šmėklų“, atleisti savo tėvams ir nekartoti jų klaidų? Knygos „Kad nežeistų šeimos skauduliai“ autorius, remdamasis ilgamete pacientų konsultavimo patirtimi, pateikia savo atsakymą. Verta jį išgirsti.

Klinikinės psichologijos daktaras Raymondas Lloydas Richmondas dirba psichologu Kalifornijos valstijoje. Klinikinio darbo patirtis apima krizių intervenciją, emocinio, fizinio ir seksualinio smurto prieš vaikus gydymą, traumų ir potrauminio streso vertinimą ir gydymą, psichozių, nuotaikos sutrikimų ir nerimo sutrikimų gydymą.


  • Autorius: Raymond Lloyd Richmond
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955294474
  • Vertėjas: Rasa Tuskenytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-04-19

Labai teisingai pasakyta: krikščionybė yra labai paprasta. Ši knyga tik dar labiau tai patvirtina.

Parašykite atsiliepimą apie "Kad nežeistų šeimos skauduliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Raymond Lloyd Richmond parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kad nežeistų šeimos skauduliai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kad nežeistų šeimos skauduliai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kad nežeistų šeimos skauduliai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kad nežeistų šeimos skauduliai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Raymond Lloyd Richmond tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kad nežeistų šeimos skauduliai" perkama kartu