-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kad nusikaltimai neapsimokėtų. Tradiciniai ir modernūs turto konfiskavimo mechanizmai

2022-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kad nusikaltimai neapsimokėtų. Tradiciniai ir modernūs turto konfiskavimo mechanizmai" aprašymas

Turtinė nauda yra vienas pagrindinių organizuotų nusikaltimų (ir daugelio kitų nusikaltimų) darymo motyvų. Nusikaltimai, kurių motyvas yra turtinė nauda, sudaro apie 80% visų padaromų nusikaltimų. Valstybės gebėjimas efektyviai paimti nusikalstamai įgytą turtą iš kaltininkų ir su jais susijusių asmenų yra viena veiksmingiausių nusikaltimų kontrolės priemonių. Deja, Lietuvoje, o ir kitur Europos Sąjungoje, nusikalstamai įgyto turto paėmimo praktika nėra tiek efektyvi, švelniai tariant, kaip norėtųsi. Kita vertus, pastaraisiais metais buvo imtasi ryžtingų žingsnių situacijai gerinti.


Lietuvos teisės institutas kartu su Vilniaus universitetu atliko fundamentalų mokslinį tyrimą „Kad nusikaltimai neapsimokėtų. Tradiciniai ir modernūs turto konfiskavimo mechanizmai“. Tyrime analizuojami iš esmės visi mokslui ir praktikai žinomi būdai, kaip teisinėmis priemonėmis iš kaltininkų paimti nusikalstamai įgytą turtą. Tyrimas neapsiriboja baudžiamąja teise, analizuojamos ir kur kas lankstesnės civilinės teisės bei mokestinės priemonės:

1) tradicinis turto konfiskavimas,

2) išplėstinis turto konfiskavimas,

3) baudžiamoji atsakomybė už neteisėtą praturtėjimą,

4) viso ar dalies kaltininko turto konfiskavimo bausmė,

5) neteisėtai įgyto turto paėmimas civilinio proceso tvarka,

6) neteisėtai įgyto turto paėmimas mokestinėmis priemonėmis.Tyrimas apima ne tik nacionalinį turto konfiskavimo mechanizmų teisinį reguliavimą, bet ir jų taikymo praktiką Lietuvoje, kitose Europos Sąjungos bei kitose valstybėse, taip pat tarptautinių ir ES dokumentų reikalavimus, Europos Žmogaus Teisių Teismo ir Lietuvos bei kitų Europos Sąjungos valstybių narių konstitucinių teismų jurisprudenciją.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kad nusikaltimai neapsimokėtų. Tradiciniai ir modernūs turto konfiskavimo mechanizmai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Baudžiamosios ir bausmių vykdymo teisės knygos

Skirmantas Bikelis, Bartautė Čepytė, Mindaugas Girdauskas ir kt. pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kad nusikaltimai neapsimokėtų. Tradiciniai ir modernūs turto konfiskavimo mechanizmai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kad nusikaltimai neapsimokėtų. Tradiciniai ir modernūs turto konfiskavimo mechanizmai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kad nusikaltimai neapsimokėtų. Tradiciniai ir modernūs turto konfiskavimo mechanizmai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kad nusikaltimai neapsimokėtų. Tradiciniai ir modernūs turto konfiskavimo mechanizmai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Skirmantas Bikelis, Bartautė Čepytė, Mindaugas Girdauskas ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kad nusikaltimai neapsimokėtų. Tradiciniai ir modernūs turto konfiskavimo mechanizmai" perkama kartu