⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kai aš sodžiuj vasarojau

Kaina: 5,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 5.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kai aš sodžiuj vasarojau" aprašymas

Poetės eilėraščiuose gyvena kupina gerumo, jaukios išminties, kantraus darbštumo ir dosnumo Močiutė, visuomet raminamai apkabinanti Mama, gebantis nuo visų pavojų apsaugoti Tėtis, kartais šelmiškas, bet dažniausiai rimtas, kaip ir Senelis, kurio akyse vis pasislepia liūdesiukas. Gyvena ką tik vaikščioti išmokusi Sesutė, vis gaudanti vyresniųjų rankas, kad būtų drąsiau tame slaptingame pasauly, kur gali išgąsdint didelis praskrendančio gandro šešėlis ar budraus Sargio skardus amtelėjimas, išbaidantis radastų vėsumoj sutūpusius žvirblius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kai aš sodžiuj vasarojau"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kai aš sodžiuj vasarojau", Ramutė Bidvienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ramutė Bidvienė su knyga "Kai aš sodžiuj vasarojau" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kai aš sodžiuj vasarojau" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramutė Bidvienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kai aš sodžiuj vasarojau" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kai aš sodžiuj vasarojau" perkama kartu