0

Kai aš užaugsiu...

  • Nuolaida knygai -34%
1.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 8,29 €*
Sutaupote: 2.80 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-11-10 Lina

Nuline knyga. Iliustracijos geros.

Informacija

Kai aš užaugsiu...

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 24x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094730979

2021-01-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kai aš užaugsiu..." aprašymas

Knygos "Kai aš užaugsiu..." autorius ir iliustratorius Quentinas Grébanas už knygų iliustracijas yra gavęs „St-Exupéry“ apdovanojimą. 1999, 2000 ir 2009 m. dailininko iliustracijos pristatytos Bolonijos vaikų knygų mugėje. Kūrėjas iliustravo arba parašė beveik 50 knygų, kurios išverstos į kelias užsienio kalbas.

Kartą mokytoja vaikų paklausė, kuo jie norėtų būti užaugę. Visi Julijos draugai turėjo atsakymą. Gydytoja, paštininku, policininku, šokėja. Net svajoklis Markas išsirinko profesiją! Tik Julija apie tai dar nepagalvojo...

"Kai aš užaugsiu..." - linksma knyga su užuominomis ir atsakymais. Žaismingi piešiniai leidžia įsivaizduoti, kaip veikėjai atrodys užaugę.

2019-11-10

Nuline knyga. Iliustracijos geros.

Parašykite atsiliepimą apie "Kai aš užaugsiu..."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kai aš užaugsiu..., kurį parašė Quentin Greban. Siūlome ne tik išsamų Kai aš užaugsiu... aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Quentin Greban. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kai aš užaugsiu.... Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kai aš užaugsiu... dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kai aš užaugsiu..." perkama kartu