0

Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2020-01-22 Enrika

Sveiki, domina ar siunčiate į užsienį knygas? :))

Informacija

Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų

  • Leidėjas: Žurnalų leidybos grupė
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • ISBN ar kodas: 9786094100765

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų" aprašymas
„Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų" – žurnalistės, komunikacijos specialistės Gintarės Jankauskienės knyga, kurioje atveriami nevaisingumo užkulisiai.

„Kone visos poros, negalinčios susilaukti vaikų, jaučiasi taip, lyg būtų už borto. Visi kiti juda pirmyn, o jie tūpčioja vietoje. Tarsi egzistuotų uždaras tėvų klubas, į kurį niekaip negali patekti... Skaitytojams, esantiems laukimo kelyje, norėčiau pasakyti – vos viena kita situacija yra neišsprendžiama. Visais kitais atvejais poros randa būdą tapti tėvais", – ramina psichologė Romena Kačinienė, kasdien dirbanti su nevaisingomis poromis.

Ši knyga „Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų" paremta jaudinančiomis lietuvių porų istorijomis ir gydytojų patarimais, kaip spręsti nevaisingumo problemas. Atviri pasakojimai, pokalbiai su specialistais įkvepia ir teikia vilties išgirdus diagnozę „nevaisingumas".

Nėra vieno bendro recepto, tinkančio visoms nevaisingoms moterims ir vyrams, nes kiekvienas jų turi savo istoriją. Tačiau tikimės, kad versdami knygos puslapius rasite atsakymus į jums rūpimus klausimus. Leidinys naudingas ne tik poroms, kurioms nepavyksta susilaukti atžalų, bet ir būsimiems tėvams, atsakingai ir sąmoningai žiūrintiems į vaiko pradėjimą.
2020-01-22

Sveiki, domina ar siunčiate į užsienį knygas? :))

Parašykite atsiliepimą apie "Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų, kurią skaitytojams dovanoja Gintarė Jankauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintarė Jankauskienė su knyga Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintarė Jankauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kai atgimsta viltis. Sėkmės istorijos ir patarimai, kaip įveikti nevaisingumą ir susilaukti vaikų" perkama kartu