0

Kai Dievas tyli. Kaip pasiekti dvasios ramybę gyvenimo audrose

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 7,89 €*
Sutaupote: 2.10 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kai Dievas tyli. Kaip pasiekti dvasios ramybę gyvenimo audrose

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 125
  • ISBN ar kodas: 9789955293729

2020-10-31 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kai Dievas tyli. Kaip pasiekti dvasios ramybę gyvenimo audrose" aprašymas

Pasaulis žmones atitolina nuo tikrosios meilės, nes tapatina ją su aistra, o išmintimi vadina stulbinančias, tačiau tuščias žinias. Bet vieno dalyko suklastoti pasaulis niekada nepajėgs – ramybė yra dieviškas ženklas, Jėzaus Kristaus antspaudas. Todėl net tylėdamas ar, regis, būdamas toli nuo mūsų, Dievas moko juo pasitikėti ir siekti ramybės net užklupus gyvenimo audroms. To moko Luis M. Martinez knyga „Kai Dievas tyli“.


Knygos autorius, norėdamas parodyti, jog Dievas visuomet yra šalia, remiasi viena iš Šventojo Rašto dalių, cituoja „Giesmių giesmę“ – „Aš miegojau, bet mano širdis budėjo“. Šias eilutes galima laikyti knygos „Kai Dievas tyli. Kaip pasiekti dvasios ramybę gyvenimo audrose“ motto. Net kai Dievas atrodo nutolęs nuo mūsų ir palikęs mus vienus pačiose sunkiausiose akimirkose, jis yra arčiausiai. Tačiau tik tyloje jo žodžiai gali suskambėti mums aiškiai ir suprantamai.


Arkivyskupas Luis M. Martinez moko, kaip pasiekti tiesą, rasti laimę ir nepasiduoti net sunkiausiomis akimirkomis. Juk nelaimės ir sunkumai – neišvengiami žmogaus gyvenimo palydovai, todėl užuot pasidavus jiems, reikia ieškoti tvirtos atramos ir atsispirti naujai pradžiai. Pasitelkdamas tris krikščioniškas dorybes – tikėjimą, viltį ir meilę – arkivyskupas pataria, kaip kasdienybėje tapti šventesniu, išmintingesniu ir pasiekti dvasinę pusiausvyrą.


Kodėl dvasiniam gyvenimui tokia svarbi tyla? Kodėl Jėzus apsimeta abejingu, siekdamas, kad apvalytume savo sielas? Kodėl „dvasiniai vaistai“ kartais yra kartūs? Atsakymo į šiuos ir kitus klausimus dvasininkas ieško knygoje „Kai Dievas tyli. Kaip pasiekti dvasios ramybę gyvenimo audrose“.


„Taigi priešai iš mūsų gali atimti laimę ir džiaugsmą. Bet jie niekada nepajėgs iš mūsų atimti ramybės, jei tą ramybę mums davė Jėzus. Ramybė toliau viešpataus mūsų širdyse, nepaisant mūsų kentėjimų, liūdesio ir gyvenimo kartėlio“, – knygoje kalba arkivyskupas.


Luis M. Martinez – Meksiko miesto arkivyskupas, Meksikos primas, mokslininkas, filosofas, teologas, švietėjas, oratorius ir poetas. Nors skeptiškai vertino kai kuriuos šalies modernizacijos aspektus, visuomet stengėsi išlaikyti artimą ryšį su Meksikos gyventojais. Daug jo pamokslų išversti į prancūzų, italų ir vokiečių kalbas. „Daugiabriaunis deimantas“ – taip jį apibūdino artimas bičiulis Jose Guadalupe. Arkivyskupas Martinez – vidinio gyvenimo žmogus, kurio betarpišką santykį su Dievu galima laikyti mistišku.


Iš anglų kalbos vertė Darius Kaunelis

Parašykite atsiliepimą apie "Kai Dievas tyli. Kaip pasiekti dvasios ramybę gyvenimo audrose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Luis M. Martinez parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kai Dievas tyli. Kaip pasiekti dvasios ramybę gyvenimo audrose, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kai Dievas tyli. Kaip pasiekti dvasios ramybę gyvenimo audrose aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kai Dievas tyli. Kaip pasiekti dvasios ramybę gyvenimo audrose už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kai Dievas tyli. Kaip pasiekti dvasios ramybę gyvenimo audrose? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Luis M. Martinez tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kai Dievas tyli. Kaip pasiekti dvasios ramybę gyvenimo audrose" perkama kartu