-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kai liaujamės suprasti pasaulį

Kaina: 12,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 12.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kai liaujamės suprasti pasaulį" aprašymas

„Kai liaujamės suprasti pasaulį“ – greito tempo, horizontus plečiantis literatūrinis kūrinys, kurio šerdis – tykūs ar kaip tik pribloškiantys mokslo istorijos momentai, pažymėti ieškojimų, bandymų ar eksperimentų, reikšmingai pakeitusių mūsų pasaulio supratimą.

Albertas Einsteinas perskaito laišką, išsiųstą iš Rytų fronto apkasų Pirmojo pasaulinio karo metais, ir nustemba ten radęs jo reliatyvumo teorijos sprendinius. „Prūsiškasis mėlis“ – pirmasis modernus sintetinis pigmentas, sukurtas XVIII a. alchemiko, siekusio atrasti nemirtingumo eliksyrą, – Fritzo Haberio rankose tampa ir žmonijos išgelbėjimo įrankiu, ir žiauriausiu nacių ginklu. Į abstrakcijas paniręs matematikas Alexanderis Grothendieckas sudegina savo formules, norėdamas apsaugoti žmoniją nuo jų destruktyvaus potencialo. Werneris Heisenbergas, apimtas epifaniškos beprotybės, Helgolando saloje sukuria kvantinės mechanikos apmatus, lėmusius atominių bombų atsiradimą.

Tai literatūra, tyrinėjanti mokslą, mokslas tampantis literatūra, įspūdingas grožinės ir negrožinės literatūros hibridas. Šiuolaikinis Čilės autorius Benjamínas Labatutas šiose penkiose keistose ir sykiu užburiančiose istorijose nagrinėja plonytę ribą tarp genialumo ir pamišimo, visus atradimus lydinčią begalinę maniją, žmogiškąją puikybę ir dviprasmišką mokslo galią, gebančią tiek kurti, tiek naikinti. Šiuose puslapiuose – preciziškai parašyti įtraukiantys pasakojimai apie galingą vaizduotę, reikalingą, kad suvoktum tai, kas nesuvokiama, ir tuos lemtingus akimirksnius, kai liaujamės suprasti pasaulį.

Benjamín Labatut (gim. 1980) - Čilės prozininkas, gimęs Roterdame. Nors Labatut iki šiol yra išleidęs tik tris knygas, jo kūryba jau yra įvertinta apdovanojimais ir atpažįstama visame pasaulyje. Jo romanas Kai liaujamės suprasti pasaulį pelnė tarptautinį pripažinimą, pateko į prestižinio apdovanojimo The International Booker Prize trumpąjį sąrašą. Benjaminas Labatutas kūryboje išbando ir sulieja žanrų ribas, jo knygose grožinis tekstas pinasi su biografiniais faktais ir eseistika. Labatuto kūrybos dėmesio centre dažnai atsiduria kiti kūrėjai ir mokslininkai, jų gyvenimai ir atradimai, tampantys plona gija tarp žmonijos žinojimo ir nežinomybės.


  • Pavadinimas originalo kalba: Un verdor terrible
  • Autorius: Benjamín Labatut
  • Leidėjas: Rara
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098306231
  • Vertėjas: Alma Naujokaitienė
  • Iš kokios kalbos versta: ispamų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kai liaujamės suprasti pasaulį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kai liaujamės suprasti pasaulį", Benjamín Labatut. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Benjamín Labatut su knyga "Kai liaujamės suprasti pasaulį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kai liaujamės suprasti pasaulį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Benjamín Labatut. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kai liaujamės suprasti pasaulį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kai liaujamės suprasti pasaulį" perkama kartu