0

Kai pažvelgsi į viršų

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -29%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (29%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kai pažvelgsi į viršų

  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 20x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9786098232226

2021-02-28 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kai pažvelgsi į viršų" aprašymas

Graži, jautri, jaudinanti ir kupina fantazijos. Taip galima apibūdinti argentiniečių menininko Decur (Guillermo Decurgez) grafinę istoriją „Kai pažvelgsi į viršų“. „The New York Times“ kūrinį išrinko viena geriausių 2020-tų metų knygų vaikams.

Pagrindinis veikėjas – berniukas Lorenzas, kuris su mama kraustosi į naują, tačiau nuošalią vietą. Lorenzas yra tipinis šiuolaikinis vaikas, kuriam labiau rūpi pagauti mobilaus ryšio signalą nei mėgautis nuostabiais vaizdais, kurie slenka už automobilio lango. Kai mama džiaugiasi, kiek daug erdvės žaisti turės sūnus, jam svarbiausia ar naujuose namuose veikia wi-fi.

Vienintelis daiktas Lorenzo kambaryje – griozdiškas stalas su daugybe stalčiukų. Mama paaiškina, kad seniau žmonės rašė laiškus ranka, jiems reikėjo popieriaus, vaško, antspaudavimo pagalvėlių, rašalo, todėl viskam laikyti buvo būtinas tokio tipo stalas. Susidomėjęs baldu Lorenzas aptinka slaptavietę su knygele, kuri netrukus dovanoja vaizduotės kuriamus stebuklus.

Knygutė užpildyta įvairiomis istorijomis, kuriose vystosi neįtikėtini siužetai. Zuikis padaro milžinišką klaidą, už kurią gali tekti brangiai sumokėti. Katinas įsimyli gražuolę žirafą. Yra ir liūdnesnių pasakojimų apie gamyklos sprogimo metu sužalotus draugus. Netrukus Lorenzas pastebi, kad pasakojimai iš sąsiuvinio, jo fantazija ir realybė persipina. Ar knyga atgijo? Tai grafinis romanas apie pastabumą, vaizduotę ir tai, kaip skirtingai mes visi matome pasaulį.

Autorius Decur kurdamas knygą „Kai pažvelgsi į viršų“ naudojo įvairias piešimo technikas. Kiekviena istorija papasakota skirtingu stiliumi, menininkas pasitelkia linijas, formas ir spalvas tam, kad kuo įtaigiau perteiktų emociją. Tekstas ir iliustracijos audžia tikrovės ir vaizduotės tinklą, kuris žadina atradimų troškimą ir kūrybiškumą.

Decur (Guillermo Decurgez) gimė 1981-ais metais, Argentinoje. Jis yra savamokslis karikatūristas ir iliustratorius. Jo kūryba buvo skelbiama įvairiuose leidiniuose. Autoriaus piešiniai taip pat buvo eksponuoti Europoje ir Lotynų Amerikos šalyse.

Iš anglų kalbos vertė Martyna Bražiūnaitė

„Kai pažvelgsi į viršų“ – jautri ir įtraukianti grafinė novelė vaikams, kuri patiks ir suaugusiems. Rekomenduojame kūrinį įsigyti internetu ir išlaisvinti savo vaizduotę. Pirkti online siūlome įvairių žanrų knygas, kurios išpardavimų bei akcijų metu kainuoja pigiau. Apsispręsti, ką skaityti padės trumpi aprašymai ir skaitytojų apžvalgos bei atsiliepimai. Kiekviena knyga turi informacijos santrauką, kurioje rasite ir aprašymą, ir nurodytą puslapių skaičių, ir, labai dažnai, ištrauką. Pirkti patogu!

Parašykite atsiliepimą apie "Kai pažvelgsi į viršų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kai pažvelgsi į viršų, kurį parašė Decur (Guillermo'as Decurgezas). Siūlome ne tik išsamų Kai pažvelgsi į viršų aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Decur (Guillermo'as Decurgezas). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kai pažvelgsi į viršų. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kai pažvelgsi į viršų dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kai pažvelgsi į viršų" perkama kartu