0

Kai skamba muzika. Dainos jaunimui ir ansambliams (su 2 CD)

Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kai skamba muzika. Dainos jaunimui ir ansambliams (su 2 CD)

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9790806000243

2020-10-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kai skamba muzika. Dainos jaunimui ir ansambliams (su 2 CD)" aprašymas

Natos ir žodžiai + 2 CD

„Mano gyvenime muzika man yra viskas. Fortepijonas, pianinas ir akordeonas – mano nuolatiniai palydovai ir draugai. Juodi ir balti šių instrumentų klavišai – kaip gyvenimo dienos... Balti klavišai – tai mano buvusios nuostabios dienos, juodi – tai mano tamsiosios dienos, kurių būta žymiai, žymiai mažiau... Muzikoje, kaip ir gyvenime, būna džiugi ir liūdna nuotaika, būna euforija, bet būna ir laikas, verčiantis sustoti, susimąstyti... Gyvenimas kaip muzika – kiekviena nuostabi melodija turi savo pabaigą...“
Vidmantas Sakalauskas

Parašykite atsiliepimą apie "Kai skamba muzika. Dainos jaunimui ir ansambliams (su 2 CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Natos ir dainynai

Vidmantas Sakalauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kai skamba muzika. Dainos jaunimui ir ansambliams (su 2 CD), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kai skamba muzika. Dainos jaunimui ir ansambliams (su 2 CD) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kai skamba muzika. Dainos jaunimui ir ansambliams (su 2 CD) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kai skamba muzika. Dainos jaunimui ir ansambliams (su 2 CD)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vidmantas Sakalauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kai skamba muzika. Dainos jaunimui ir ansambliams (su 2 CD)" perkama kartu