0

Kai sugrįšime į Kubą

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 12,69 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (10%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kai sugrįšime į Kubą

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786094793622

2020-10-31 12.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kai sugrįšime į Kubą" aprašymas

Amerikiečių autorė Chanel Cleeton skaitytojus sužavėjo savo romanu „Kitais metais Havanoje“. Romanas „Kai sugrįšime į Kubą“ tęsia pradėtą temą apie Perezų šeimą. Knygoje ir vėl karščiu alsuos Kuba bei kibirkščiuos aistros, meilės ir keršto kokteilis.

Knygoje „Kitas metais Havanoje“ susipažinome su cukraus barono dukra Elisa. Romano „Kai sugrįšime į Kubą“ pagrindinė veikėja yra Elisos sesuo Beatričė Perez. Ji žavinga moteris, kuriai po kojomis krenta visi Floridos vyrai. Pirmos piršlybos įrodo, kad tavimi žavisi. Antros užtikrina, kad esi laukiama pokyliuose, trečios sukelia skandalą, o penktos paverčia legenda.

Tokia yra Beatričė, kuri niekina vyrus ir turi vienintelį tikslą – atkeršyti Fideliui Kastro už sužlugdytą ir ištremtą šeimą bei nužudytą brolį. Tačiau planų kūrimas ir vykdymas yra du skirtingi dalykai. Mergina aktyviai įsitraukia į CŽA veiklą ir ryžtasi pavojingiausiai savo gyvenimo misijai, o tuo tarpu Šaltasis karas įgauna pagreitį ir Kastro valdžia vis stiprėja.

Beatričė Perez pasiryžusi padaryti viską, kad atkeršytų Fideliui, net rizikuodama gyvybe jį nužudyti, tačiau jos gyvenime atsiranda vyras, pranokstantis bet kokius lūkesčius ir atstovaujantis viskam, ko ji trokšta. Vienas klaidingas žingsnis ir šalis, meilė ir gyvybė bus prarasti amžiams.

Chanel Cleeton romane „Kai sugrįšime į Kubą“ yra visko. Čia ir netikėti siužeto vingiai, ir politinės intrigos, ir įdomūs charakteriai, ir meilė bei keršto troškimas bei, žinoma, nepaprasti Kubos aprašymai.

Chanel Cleeton – amerikiečių autorė, kilusi iš Kubos išeivių šeimos. Rašytoja studijavo politikos ir istorijos mokslus Didžiojoje Britaninijoje ir labai mėgsta keliauti. Chanel Cleeton knygomis sužavėti skaitytojai beria geriausius atsiliepimus, o romanai puikuojasi „New York Times“ ir „USA Today“ bestselerių sąrašuose. Apie Kubą ir Perezų šeimą autorė parašė jau keturias knygas.

Iš anglų kalbos vertė Aistė Kvedaraitė.

Pirmosios autorės knygos apžvalgos leidžia tikėtis, kad ir šis romanas bus toks pats įtraukiantis. Tad jei sudomino trumpas aprašymas, leidinį siūlome įsigyti internetu – taip pirkti pigiau ir patogiau! Be to, papildyti online krepšelį kviečiame ir kito žanro knygomis, kurių kaina išpardavimų bei akcijų metu maloniai nustebins. Sunku išsirinkti? Skaitykite santraukas ir ištraukas, įvertinkite puslapių skaičių bei atsiliepimus ir tikrai rasite įdomiausią knygą.

Parašykite atsiliepimą apie "Kai sugrįšime į Kubą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kai sugrįšime į Kubą, kurią skaitytojams dovanoja Chanel Cleeton. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Chanel Cleeton su knyga Kai sugrįšime į Kubą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kai sugrįšime į Kubą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Chanel Cleeton. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kai sugrįšime į Kubą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kai sugrįšime į Kubą" perkama kartu