0

Pirkėjų atsiliepimai

Kai tu mane matai

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kai tu mane matai" aprašymas

Tarptautinių bestselerių autorė Lisa Gardner – trilerių žanro karalienė. Knygoje „Kai tu mane matai“ ji į vieną vietą suveda nuolatines savo knygų veikėjas. Neįtikėtinai intriguojantį ir supintą siužetą turės išnarplioti Didi Voren, Flora Dein ir Kimberlė Kvinsi. Nors veikėjai rašytojos knygose persipina, jas skaityti galima ir kaip atskiras istorijas.

Mažame miestelyje šalies pietuose Flora Dein dirba kartu su tyrėjų grupe, bandančia sumedžioti kiekvieną jau mirusio serijinio pagrobėjo Džeikopo Neso paliktą pėdsaką. Flora buvo jo paskutinė auka, mažoje dėžutėje kalinama 472 dienas. Ji išgyveno ir pagrobėją pažįsta geriausiai iš visų. Net ir miręs nusikaltėlis vis dar kelia grėsmę. Kalnuose du žygeiviai rado palaikus, kurie, spėjama, priklausė dar vienai plėšrūno aukai.

Miestelis, kuriame dirba komanda, atrodo nuostabus turistų traukos centras. Tačiau jis nėra draugiškas svetimiems žmonėms. Tai miestelis, kuris slepia daugybę paslapčių. Miestelis, iš kurio ne visi išsikapstys gyvi. Čia FTB agentė Kimberlė Kvinsi, seržantė Didi Voren, Flora Dein ir kompiuterių analitikas Kytas Edgaras tyrimo metu sutinka moterį, kuri kalba tik per savo meną. Ar ji galėtų būti atsakymas, trūkstama nuoroda, aiškinantis, kokią žalą padarė Džeikobas Nesas?

Psichologinio trilerio „Kai tu mane matai“ puslapiai alsuoja įtampa. Istorija pasakoma iš įvairių veikėjų perspektyvos, o skaitytojais atsiliepimuose rašo, kad nuo knygos neįmanoma atsitraukti. Lisa Gardner moka kurti intrigą ir niekada nenuvilia!

„Kai tu mane matai“ – greito tempo ir įtampos gerbėjams. Taip pat visiems, kuriems įdomūs FTB darbo grupių procedūrų ir metodikų aprašymai.

Lisa Gardner – viena žymiausių šiuolaikinių trilerių ir detektyvų rašytojų. Ji sukūrė kelias knygų serijas, nors naujuosiuose kūriniuose autorės veikėjai susitinka ir dirba kartu. Beje, Lisa Gardner turi ir slaptą romantinę pusę. Jei persisotinsite įtampa, žinokite, kad prisidengusi Alicios Scott slapyvardžiu ji rašo ir meilės romanus.

Iš anglų kalbos vertė Giedrė Bacevičienė

Trumpas aprašymas žada, kad knygos negalėsite paleisti iš rankų. Skubėkite ją įsigyti internetu! Geros kainos, išpardavimai ir akcijos vilioja pirkti online. Turime daug gerų knygų. Kurios vertos jūsų lentynos? Įvertinkite santraukas, puslapių skaičių, paskaitykite ištraukas ir skaitytojų apžvalgas. Tikrai išsirinksite ir apsipirksite pigiau!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kai tu mane matai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kai tu mane matai", Lisa Gardner. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lisa Gardner su knyga "Kai tu mane matai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kai tu mane matai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Gardner. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kai tu mane matai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kai tu mane matai" perkama kartu