0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaime (serija "knyga-armonikėlė")

1,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 1.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaime (serija "knyga-armonikėlė")" aprašymas

Sulankstoma knygutė ("armonikėlė") supažindins mažylį su kaimu - aplinka, naminiais gyvuliais ir paukščiais, technika, vaisiais ir daržovėmis, maisto produktais.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Ramduva
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 12
  • Formatas: 16x9, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955657798

Parašykite atsiliepimą apie "Kaime (serija "knyga-armonikėlė")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaime (serija "knyga-armonikėlė")", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Kaime (serija "knyga-armonikėlė")" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaime (serija "knyga-armonikėlė")". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaime (serija "knyga-armonikėlė")" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaime (serija "knyga-armonikėlė")" perkama kartu