0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaimynai

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-28 Kristina N.

Super, gera knyga


2021-12-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaimynai" aprašymas

Ar iš tikrųjų pažįstame savo kaimynus?

Gyvenimas Žaviojo kiemo gatvelėje atitinka pavadinimą. Kaimynai čia pažįsta vieni kitus, jų atžalos ramiai žaidžia gatvėje. Tad šeimyniško rojaus paveiksle visiškai nedera ką tik atsikrausčiusi Izabelė Heterington. Vieniša, nors aplink gyvena vien šeimos su vaikais. Būstą nuomojasi, o visi kiti čia įsigiję namus. Apie jos darbą irgi niekas nieko nežino.

Naujoji gyventoja ypatingą susidomėjimą kelia trims jaunoms mamoms. Tik kad jos ir pačios turi ką nutylėti. Kodėl Endžė jaučia poreikį kontroliuoti visas savo gyvenimo sritis? Kodėl Franė rūpestingam, švelniam savo vyrui neleidžia artintis prie kūdikio? Kodėl prieš trejus metus Esė nusivežė dukrelę į parką, o grįžo namo be jos?

Izabelė nevengia bičiuliautis su kaimynėmis, ypač – su dviejų mažylių mama Ese. Moterų draugystei stiprėjant, į paviršių ima kilti vis daugiau nutylėtų paslapčių...

Jaudinanti šeimyninė drama „Kaimynai“ ir dėmesį prikaustanti priemiesčio paslaptis įtrauks ir nepaleis iki pat paskutinio puslapio.

Bestselerių autorė Sally Hepworth yra parašiusi šešis romanus, o vieną žymesnių jos kūrinių „Anyta“ (pasirodžiusį 2019 m.) aktorė Amy Poehler ketina perkelti į televizijos ekranus. Hepworth knygos išverstos į daugiau kaip 20 kalbų, naujausias romanas „The Good Sister“ greitai pasieks ir Lietuvos skaitytojus.

Atskleisdama gerąsias bei blogąsias žmogaus elgsenos puses ir gilindamasi į keistenybes, Sally Hepworth rašo apie šeimą, santykius ir asmenybes. Jos trileriuose pikantiškai persipina savitas humoras ir kerinčios paslaptingumo gaidos. Autorė gyvena Australijoje, Melburne, su vyru ir trimis vaikais.

„Šio romano, pilno išsižioti priversiančių atradimų ir tikroviškų apibendrinimų, tiesiog negalima pražiopsoti.“
Library Journal

„Hepworth sumaniai priverčia skaitytoją ieškant užuominų versti puslapius vieną po kito, ji be paliovos kuria daugiasluoksnius charakterius ir rūpestingai po dalelę atseikėja jų paskatas.“
Booklist


  • Pavadinimas originalo kalba: The Family Next Door
  • Autorius: Sally Hepworth
  • Leidėjas: BALTO leidybos namai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094871665
  • Vertėjas: Nomeda Berkuvienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-06-28

Super, gera knyga

2021-06-22

Autorė leidžia skaitytojams žvilgtelėti už tų ištemptų kaimynų virtuvės užuolaidų...Kartais jaučiau, kaip įtampa šokinėja puslapiuose, ir norėjau pakratyti kai kurias ponias ir paklausti, ką jos sau gero galvoja. Man patiko rašymo stilius ir buvau visiškai įtraukta į kiekvieno namų ūkio dramą.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaimynai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kaimynai", kurią skaitytojams dovanoja Sally Hepworth. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sally Hepworth su knyga "Kaimynai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaimynai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sally Hepworth. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaimynai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaimynai" perkama kartu