0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 3.74 SoldOut
Knygos "Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)" aprašymas

„Kaina rinkoje“ – tai septintoji Lietuvos laisvosios rinkos instituto rinktinė iš Ekonominės politikos skaitinių serijos. Knyga skirta tiems, kurie žino, jog kaina nėra tik skaičius etiketėje ir siekia susisteminti bei pagilinti savo žinias apie rinkos kainą kaip kertinį ekonomikos reiškinį.


Knygoje "Kaina rinkoje" pateikiami Nobelio premijos laureatų F.A. von Hayeko bei M. Friedmano, austrų ekonomikos giganto L. von Miseso, Lietuvos skaitytojams jau pažįstamo H. Hazlitto bei kitų autorių darbai padės suprasti kainos vaidmenį rinkoje, kainodaros procesą, kainų reguliavimo padarinius, pateiks istorinį diskursą, o taip pat paaiškinimą, dėl ko ekonomistai kartais nesusišneka su buhalteriais.

Prasmingai praleistas laikas su šia knyga leis jums neužkliūti už ekonominio populizmo akmenų ir turėti tvirtą nuomonę apie laisvų kainų svarbą.


„Kaina – labiausiai matomas, nesuprastas ir nemėgstamas ekonominis reiškinys. Nepaisant to, kaina atsiranda visur, kur tik vyksta mainai tarp žmonių. Žmonės pirko, pardavinėjo ir mainėsi daug anksčiau, nei buvo sugalvotas žodis „ekonomika“.
Parašykite atsiliepimą apie "Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)", kurią skaitytojams dovanoja Lietuvos laisvosios rinkos institutas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lietuvos laisvosios rinkos institutas su knyga "Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lietuvos laisvosios rinkos institutas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)" perkama kartu