0

Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)

  • Nuolaida knygai -28%
Kaina Internetu: 3,74 €
Kaina Knygyne: 5,18 €*
Sutaupote: 1.44 € (28%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)

  • Leidėjas: Lietuvos laisvosios rinkos institutas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 163
  • ISBN ar kodas: 9789955958482

2020-08-31 3.74 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaina rinkoje (Ekonominės politikos skaitiniai)" aprašymas

„Kaina rinkoje“ – tai septintoji Lietuvos laisvosios rinkos instituto rinktinė iš Ekonominės politikos skaitinių serijos. Knyga skirta tiems, kurie žino, jog kaina nėra tik skaičius etiketėje ir siekia susisteminti bei pagilinti savo žinias apie rinkos kainą kaip kertinį ekonomikos reiškinį.


Knygoje "Kaina rinkoje" pateikiami Nobelio premijos laureatų F.A. von Hayeko bei M. Friedmano, austrų ekonomikos giganto L. von Miseso, Lietuvos skaitytojams jau pažįstamo H. Hazlitto bei kitų autorių darbai padės suprasti kainos vaidmenį rinkoje, kainodaros procesą, kainų reguliavimo padarinius, pateiks istorinį diskursą, o taip pat paaiškinimą, dėl ko ekonomistai kartais nesusišneka su buhalteriais.

Prasmingai praleistas laikas su šia knyga leis jums neužkliūti už ekonominio populizmo akmenų ir turėti tvirtą nuomonę apie laisvų kainų svarbą.


„Kaina – labiausiai matomas, nesuprastas ir nemėgstamas ekonominis reiškinys. Nepaisant to, kaina atsiranda visur, kur tik vyksta mainai tarp žmonių. Žmonės pirko, pardavinėjo ir mainėsi daug anksčiau, nei buvo sugalvotas žodis „ekonomika“.


Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai perkama kartu