0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kainas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 5.39 SoldOut

Knygos "Kainas" aprašymas

Romane „Kainas“, kaip ir eretiškoje „Evangelijoje pagal Jėzų Kristų“, portugalų rašytojas José Saramago (1922–2010) vėl perkuria Biblijos siužetus ir veikėjų charakterius.

Abelį nužudęs ir amžinoms klajonėms pasmerktas Kainas keliauja erdve bei laiku ir nuolat patenka į žinomų Biblijos įvykių sūkurį. Savo akimis jis mato, kaip Abraomas kone paaukoja sūnų Izaoką, kaip sugriaunama Sodoma ir Gomora, kaip statomas Babelio bokštas, kaip paimamas Jericho miestas, kaip kenčia Jobas ir pagaliau – kaip nuo tvano visus gelbsti Nojaus laivas. Ir visur sutinka neteisingo bei žiauraus Dievo darbų pėdsakų...


Šokiruojanti novatoriška knyga "Kainas", vainikuojanti Nobelio premijos laureato kūrybą.


Iš portugalų kalbos vertė Zigmantas Ardickas


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

  • Pavadinimas originalo kalba: Caim
  • Autorius: Jose Saramago
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094271298

Parašykite atsiliepimą apie "Kainas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kainas", Jose Saramago. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jose Saramago su knyga "Kainas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kainas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jose Saramago. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kainas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kainas" perkama kartu