0

Kaip aš atsiradau?

Kaina internetu: 6,19 €
Kaina knygyne: 7,39 €*
Sutaupote: 1.20 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip aš atsiradau?

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955267331

2020-10-31 6.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip aš atsiradau?" aprašymas

"Kaip aš atsiradau?" - mažiesiems skaitytojams skirta pirmoji knyga apie tai, iš kur atsiranda ir kaip gimsta vaikai.

Nors viskas, kas šioje knygoje pavaizduota ir aprašyta, yra tiesa, faktai atskleidžiami neakcentuojant pačios sueities. Vaikams pritaikytos informatyvios iliustracijos atsako į daugelį jiems kylančių klausimų.

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip aš atsiradau?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kaip aš atsiradau?, kurį parašė Brita Granström, Mick Manning. Siūlome ne tik išsamų Kaip aš atsiradau? aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Brita Granström, Mick Manning. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kaip aš atsiradau?. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kaip aš atsiradau? dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kaip aš atsiradau?" perkama kartu