0

Kaip aš gelbėjau savo gyvenimą

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Kaip aš gelbėjau savo gyvenimą

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786090136140

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Visų savigalbos ir patarimų knygų mėgėjų biblija – „Kaip aš gelbėjau savo gyvenimą“. Anglų žurnalistė Marianne Power ryžosi metus trukusiam eksperimentui ir išbandė po vieną savipagalbos knygą per mėnesį. Ar šios knygos keičia gyvenimą? Pagaliau viskas paaiškės.


Aš norėjau žinoti, kas nutiktų, jei aš tikrai vadovaučiausi Septyniais sėkmės lydimų žmonių įpročiais? Jei tikrai pajusčiau Šios akimirkos jėgą? Ar mano gyvenimas pasikeistų? Ar tapčiau turtinga? Liekna? Rasčiau meilę? Būčiau produktyvesnė ir labiau patenkinta gyvenimu? Nes aš tikrai noriu visų tų dalykų, kuriuos žada šios knygos.


Metų metus žurnalistė Marianne Power savo knygų lentynoje rikiavo geresnio gyvenimo vadovus su svarbiose vietose užlankstytais kampais. Ji skaitė patarimus, kaip geriau gyventi, tuomet, kai jai labiausiai to reikėjo. O tada vieną dieną ji pabudo ir suprato, kad gyvenimas, kurio tikėjosi ir gyvenimas, kurį gyveno, yra tarsi du atskiri pasauliai. Ir ji pasiryžo dideliems pokyčiams.


Marianne pasiryžo išsiaiškinti, ar jos įsivaizduojamas ir trokštamas tobulas gyvenimas iš tiesų įmanomas, taikant geriausių ir populiariausių savigalbos knygų puslapiuose surašytus patarimus. Gyvenimas be paskolų, nerimo, pagirių, gyvenimas, kur ji smagiai vaikštinėdama mieste sutinka kašmyro megztiniu vilkintį savo svajonių vyrą…


Ji metus žodis į žodį sekė knygų patarimais, tikėdamasi, kad tai bus tiesiausias kelias į naująją save. Mėnesiai bėgo ir Marianne gyvenimas apsivertė, tačiau ji suvokė vis dažniau klausianti savęs: savigalbos knygos gali pakeisti gyvenimą, tačiau ar į gera?


Drąsiai, su humoru, nuginkluojančiu atvirumu ir nepretenzinga išmintimi autorė knygoje „Kaip aš gelbėjau savo gyvenimą“ tyrinėja išbandymus, tenkančius moderniai moteriai, gyvenančiai „turėk viską“ kultūroje ir aiškinasi, ką iš tiesų reiškia būti geriausia savo versija.


„Šioje atviroje, juokingoje ir kartais širdį draskančioje debiutinėje knygoje žurnalistė M. Power sumaniai apnuogina savo ieškojimus ir bandymus metus gyventi kas mėnesį laikantis vis kitos savigalbos knygos principų. Visiškas autorės nuoširdumas ir atvirumas padės skaitytojams suprasti, kad širdyje visi mes turime panašių paslapčių, baimių ir kompleksų.“

Publishers Weekly


„Šioje drąsioje, širdį šildančioje, komiškoje knygoje dera Bridžitos Džouns ir Budos išmintis.“

Kirkus Reviews


Marianne Power – britų rašytoja ir žurnalistė. Ji rašo leidiniams The Daily Mail, The Irish Independent, Good Housekeeping, Glamour ir kitiems. „Kaip aš gelbėjau savo gyvenimą“ – pirmoji autorės knyga. Viso savo metus trukusio bandymo gyventi pagal savigalbos knygas metu autorė rašė ir tinklaraštį.


Iš anglų kalbos vertė Sigitas Parulskis

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu