0

Kaip aš netyčia parašiau knygą

  • Nuolaida knygai -25%
Kaina internetu: 9,29 €
Kaina knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 3.00 € (25%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kaip aš netyčia parašiau knygą

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786094731532

2021-01-31 9.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip aš netyčia parašiau knygą" aprašymas

„Kaip aš netyčia parašiau knygą“ – debiutinis olandų rašytojos Annet Huizing kūrinys skirtas jaunesnio amžiaus skaitytojams. Tai linksmas, susimąstyti verčiantis pasakojimas, kuris įkvėps rašyti istorijas!

Kai trylikametė Katinka žmonėms pasako, kad prieš dešimt metų mirė jos mama, šie susigraudina ir bando apkabinti mergaitę. Tačiau Katinka tuo stebisi, mat yra įsitikinusi, kad seniai susitaikė su netektimi ir nėra čia ko liūdėti. Bet ar tai tikrai tiesa? Kai tėtis pristato savo naują draugę, paaiškėja, kad mergaitės viduje vis dar slepiasi sielvartas. Net jei Katinka to pati nepastebi, sielvartas į paviršių išlenda istorijose, kurias ji rašo apie kaimynę Lidvinę. Lidvinė – garsi autorė, negalinti pati kurti ir dabar vedanti rašymo pamokas Katinkai.

Annet Huizing sukūrė ne tik knygą vaikams, apie tai, kaip įveikti sielvartą, bet ir įkvepiantį kūrybinio rašymo kursą. Kiekviename skyriuje skaitytojai ras atskirą tekstą su rašymo patarimais, kuriuos Lidvinė duoda Katinkai. Rašytoja moko įtraukti savo jausmus į kūrybą, prisiminti visas smulkmenas, kurios paverčia istoriją įtikinama. Šios pamokos skaitytojams atskleidžia kalbos galimybes, o Katinkai padeda išgyventi pokyčius namuose ir savyje.

Netikėtai Katinka pradeda matyti savo tėtį ir jo draugę kaip knygos veikėjus, aprašo jų elgesį ir išvaizdą. Visi požymiai rodo, kad naujoji tėčio mergina yra miela ir maloni. Pritaikydama Lidvinės rašymo rekomendacijas Katinka kuria savo istoriją, o tuo pačiu ir gydo sielvartą. Kūryba yra savotiška terapija, kuri gali padėti susidoroti su emociniais sunkumais. Išrašydama savo skausmą ir pyktį mergaitė tampa pasiruošusi judėti pirmyn.

„Kaip aš netyčia parašiau knygą“ – jautri istorija ir kūrybinio rašymo vadovas viename.

Annet Huizing yra rašytoja, kuri gyvena Nyderlanduose. Autorė ilgai nežinojo kuo nori būti. Po vidurinės mokyklos baigimo ji įstojo mokytis psichologijos, tačiau studijų nebaigė. Kurį laiką moteris dirbo virėja vaikų centre. Vėliau ji užsiėmė įvairiais darbais, o būdama 37 metų pradėjo rašyti reklaminius tekstus. Būtent tuo metu Annet Huizing atrado, kad rašymas yra jos pašaukimas. Neilgai trukus gimė debiutinė autorės knyga vaikams „Kaip aš netyčia parašiau knygą“, kuri buvo apdovanota keliomis premijomis.

Vertė Birutė Avižinienė

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip aš netyčia parašiau knygą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kaip aš netyčia parašiau knygą, kurį parašė Annet Huizing. Siūlome ne tik išsamų Kaip aš netyčia parašiau knygą aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Annet Huizing. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kaip aš netyčia parašiau knygą. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kaip aš netyčia parašiau knygą dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kaip aš netyčia parašiau knygą" perkama kartu