0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip atsiranda vaikai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 2.99 SoldOut
Knygos "Kaip atsiranda vaikai" aprašymas

"Kaip atsiranda vaikai" – šiuolaikiška paveikslėlių knyga šeimoms ir vaikams. Ji skiriama patiems mažiausiems skaitytojams nuo trejų iki septynerių metų. Knygoje žaismingai ir paprastai pasakojama apie apvaisinimą, nėštumą ir gimimą.

Atėjus laikui, vaikai pradeda domėtis kūdikiais. Tai gali nutikti bet kuriuo metu, tačiau dažniausiai klausimai kyla, kai į šeimą atkeliauja ar ruošiasi atkeliauti naujagimis ir visi suaugusieji apie tai kalba.

Vaikai nori žinoti, iš kur atsiranda kūdikiai. Mažiesiems lygiai taip pat smalsu, iš kur atsirado jie patys. Tai du skirtingi klausimai, kuriems reikia skirtingų atsakymų.

Vienas atsakymas atskleidžia unikalią kiekvieno vaiko pradėjimo ir gimimo istoriją, tuo tarpu kitas paaiškina, iš kur atsiranda visi žmonės. Abu atsakymai vertingi ir svarbūs. Pirmasis supažindina vaiką su jo gyvenimo istorija, šeima, kultūra ir etnine kilme. Antrasis susieja visus vaikus ir primena: nors skirtumai svarbūs ir reikalingi, šaunu, kad yra dalykų, kurie mus visus vienija.

„Kaip atsiranda vaikai" padeda suaugusiesiems supažindinti mažuosius su antru atsakymu. Knygoje nekalbama apie lytinį aktą, dirbtinį apvaisinimą, nevaisingumo gydymą, surogatinę motinystę ar įvaikinimą, bet suteikiama pakankamai erdvės atskleisti tiek informacijos, kiek, Jūsų manymu, reikalinga.

Šią žaismingą ir informatyvią knygą parašė seksualinis pedagogas Cory Silverberg, iliustravo pripažinta kanadiečių dailininkė Fiona Smyth.

Vertė Erika LastovskytėParašykite atsiliepimą apie "Kaip atsiranda vaikai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kaip atsiranda vaikai, kurį parašė Cory Silverberg, Fiona Smyth. Siūlome ne tik išsamų Kaip atsiranda vaikai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Cory Silverberg, Fiona Smyth. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kaip atsiranda vaikai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kaip atsiranda vaikai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip atsiranda vaikai" perkama kartu