0

Kaip atsiranda vaikai

  • Nuolaida knygai -44%
Internetu: 2,99 €
Knygyne: 5,29 €*
Sutaupote: 2.30 € (44%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Kaip atsiranda vaikai

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 24x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9789955344179

2020-07-31 2.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Kaip atsiranda vaikai" – šiuolaikiška paveikslėlių knyga šeimoms ir vaikams. Ji skiriama patiems mažiausiems skaitytojams nuo trejų iki septynerių metų. Knygoje žaismingai ir paprastai pasakojama apie apvaisinimą, nėštumą ir gimimą.

Atėjus laikui, vaikai pradeda domėtis kūdikiais. Tai gali nutikti bet kuriuo metu, tačiau dažniausiai klausimai kyla, kai į šeimą atkeliauja ar ruošiasi atkeliauti naujagimis ir visi suaugusieji apie tai kalba.

Vaikai nori žinoti, iš kur atsiranda kūdikiai. Mažiesiems lygiai taip pat smalsu, iš kur atsirado jie patys. Tai du skirtingi klausimai, kuriems reikia skirtingų atsakymų.

Vienas atsakymas atskleidžia unikalią kiekvieno vaiko pradėjimo ir gimimo istoriją, tuo tarpu kitas paaiškina, iš kur atsiranda visi žmonės. Abu atsakymai vertingi ir svarbūs. Pirmasis supažindina vaiką su jo gyvenimo istorija, šeima, kultūra ir etnine kilme. Antrasis susieja visus vaikus ir primena: nors skirtumai svarbūs ir reikalingi, šaunu, kad yra dalykų, kurie mus visus vienija.

„Kaip atsiranda vaikai" padeda suaugusiesiems supažindinti mažuosius su antru atsakymu. Knygoje nekalbama apie lytinį aktą, dirbtinį apvaisinimą, nevaisingumo gydymą, surogatinę motinystę ar įvaikinimą, bet suteikiama pakankamai erdvės atskleisti tiek informacijos, kiek, Jūsų manymu, reikalinga.

Šią žaismingą ir informatyvią knygą parašė seksualinis pedagogas Cory Silverberg, iliustravo pripažinta kanadiečių dailininkė Fiona Smyth.

Vertė Erika Lastovskytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu