Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-10-19

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 8.49 SoldOut

Knygos "Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms" aprašymas

Vieno garsiausių pasaulio paskaitininkų Joseph Murphy knyga „Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms“ moko, kaip atrasti ir išnaudoti savo pasąmonės galias, kad atskleistumėte visą savo potencialą.


Dr. Joseph Murphy pakeitė daugybės žmonių gyvenimus visame pasaulyje. Knygoje „Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms“ jis pateikia detalų ir aiškų 52 žingsnių planą – po žingsnį kiekvienai metų savaitei – kuris padės atrasti save iš naujo.

Mes visi turime neįtikėtiną potencialą, kuriuo dažniausiai nesugebame pasinaudoti. Visi galime būti, daryti ir gauti viską, ko trokštame, ką įsivaizduojame ar kuo tikrai tikime. Deja, tik nedidelė dalis žmonių sugeba išnaudoti didžiąją dalį savo potencialo, nes daugelis nesugeba atpažinti ir tuo labiau išnaudoti mumyse slypinčių begalinės jėgos ir pasąmonės galių.


Sekdami Joseph Murphy knygoje „Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms“ pasiūlyta programa, nustosite gyventi kaip aplinkybių bei atsitiktinumų auka ir tapsite savo likimo bei laimės kalviu. Visa tai gali pavykti padaryti per metus. Jeigu laikysitės autoriaus nurodymų kiekvieną savaitę jausite, kad keičiatės ir užtikrintai artėjate prie gyvenimo, kuris anksčiau atrodė nepasiekiamas.


Joseph Murphy (Džozefas Merfis, 1898–1981 m.) - amerikiečių dvasininkas, pamokslininkas, bene žymiausias pozityviojo mąstymo šalininkas, filosofijos ir teologijos daktaras, parašęs daugiau kaip 30 populiariosios psichologijos žanro knygų. Turi mokslinį laipsnį farmakalogijos ir chemijos srityse. Charizmatiškas XX a. rašytojas, pakeitęs daugybės žmonių gyvenimus visame pasaulyje ir įkvėpęs daugybę kitų rašytojų kurti pozityvią, įkvepiančią psichologinę literatūrą.

Per savo gyvenimą jis mokė, konsultavo ir skaitė paskaitas tūkstančiams žmonių. Tūkstančiai susirinkdavo ir Dieviškojo mokslo bažnyčioje Los Andžele, kur jis kiekvieną sekmadienį sakydavo pamokslus ir skaitydavo paskaitas. Milijonai klausydavo jo kasdienes radijo laidas.


Džozefas Merfis gimė Airijoje, vėliau išvyko į JAV, dirbo farmacininku. Keliavo po Indiją ir gilinosi į induizmą. Po įvairių religinių ieškojimų tapo Dieviškojo mokslo bažnyčios pastoriumi.

Jo garsiausia knyga „Jūsų pasąmonės galia“ buvo išversta į septyniolika kalbų, buvo parduota milijonai šios knygos egzempliorių. Knyga taip ir nebuvo nustota spausdinti ir ji vis dar vertinama kaip viena geriausių savipagalbos knygų.

Jis visuomet pabrėždavo, kaip realūs žmonės radikaliai pakeitė ir pagerino savo gyvenimus pritaikę jo siūlomas technikas, ir kad tai gali padaryti kiekvienas jo klausantis.

 


  • Autorius: Joseph Murphy
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090135099

Kiti taip pat domėjosi


2020-10-19

2020-09-21

Nepirkite. Čia ta pati knyga kaip ir jūsų pasąmonės galia. Tik šitam variante visos afirmacijos sudėtos į 52 savaites

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pasąmonę ir sąmoningumą

Joseph Murphy pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Joseph Murphy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip atskleisti jūsų pasąmonės galias: afirmacijos 52 savaitėms" perkama kartu