⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 6.79 SoldOut

Knygos "Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą" aprašymas

Pagal mano išgydomą sistemą galima atstatyti bet kurį organą ir sąnarį. Bet tas pasveikimo procesas vykdomas etapais, nes viskas organizme tarpusavyje susiję. Kad ir kaip tas žmogus norėtų, pavyzdžiui, atstatyti stuburo diskus „Salveo" milteliuose esančių augalų pagalba jau iškart šį mėnesį, žinant, kad „Salveo" atnaujina šiuos diskus ir sąnarius, tai nepaseks, nes, pirmiausia, blogai dirba mikrocirkuliacija dėl kasos disfunkcijos, ir, antra, blogas kraujas, o kraujas, savo ruožtu, blogas todėl, kad kepenų ir inkstų masė sumažėjusi ir jie nebegali atlikti savo darbo - išvalyti kraują.
O tas išvalymo darbas nesibaigiantis todėl, kad į organizmą vis patenka toksinai iš pūvančio žarnyno. Tie toksinai gadina skrandžio gleivinę ir bendrai viso organizmo gleivinę. O kartu su tuo žmogus, kad ir norėtų atstatyti kasą jau šiandien, negali to padaryti, nes negali valgyti to, kas visų labiausiai reikalinga kasos sandarai: ridikus, krienus, sėtinius, ropes, svogūnus, česnakus, pipirus, garstyčias, raugintus kopūstus, rūgčšias uogas. Ir tuo paprastai šitas pokalbis baigiasi - „Aš to negaliu valgyti, mano skrandis nepriima!" Tai tolimesnis darbas ir atkrinta. Tuomet viską reikia pradėti pagal etapus. Apie patį pirmą etapą - kaip sutvarkyti skrandį ir žarnyną - knygutė jau yra.
Dabar jau yra ir antroji knyga kaip atstatyti morfologiškai pagal kasą, kepenis ir inkstus, kad po to būtų galima paprašyti kepenų, išvalyti nuodus iš kraujo, inkstų paprašyti, kad filtruotų, o kasos paprašyti, kad sintezuotų apie 120 gyvybiškai svarbių hormonų, ypač tuos, kurie reguliuoja psichiką, kad nebūtų debilų vaikų ir senatvėje neprarastume proto.
Be to, vos tik kasa sulauks nors ir minimalios pagalbos, atsidarys smulkieji kapiliarai, atsitaisys mikrocirkuliacija, kad stubur


  • Autorius: Ilze Jansone
  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 17 x 24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789984868257

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos medicinos knygos

Ilze Jansone pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilze Jansone tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip atstatyti pažeistas kepenis, inkstus ir kasą" perkama kartu