⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip auginti ožką

4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaip auginti ožką" aprašymas

Šiuo metu Lietuvoje priskaičiuojama per 13 tūkst., o visame pasaulyje – per 600 mln. ožkų. Be to, jų skaičius kasmet didėja. Kodėl? Na, tikriausiai, todėl, jog vis daugiau žmonių supranta, kad ožka – maistas, ožka – vaistas, ožka – pigiai išlaikomas gyvulys. Ir ne tik tai ... Ožkos nereiklios ir atsparios, gerai aklimatizuojasi ir prisitaiko prie įvairiausių laikymo sąlygų, duoda įvairiarūšę produkciją. Naudingas yra ožkų ne tik pienas, bet ir vilna, pūkai, mėsa bei oda.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip auginti ožką"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kaip auginti ožką", Birutė Zapasnikienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Birutė Zapasnikienė su knyga "Kaip auginti ožką" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kaip auginti ožką" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Birutė Zapasnikienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kaip auginti ožką" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kaip auginti ožką" perkama kartu