⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais. Strategijos, pritaikomos ir mažyliams, ir paaugliams

2022-08-31 16.19 InStock
Rezervuoti

Knygos "Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais. Strategijos, pritaikomos ir mažyliams, ir paaugliams" aprašymas

„Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais“ – tai aiškios struktūros, praktinių patarimų nestokojantis, kartais humoristinis (bet visada pagrįstas mokslu) tėvams skirtas vadovas apie tai, kaip ugdyti vaikus, kad jie taptų sąžiningais, gerais, dosniais, pasitikinčiais, savarankiškais ir atspariais žmonėmis, kurie galbūt vieną dieną sugebės pasaulį padaryti draugiškesnį ir ne tokį susipriešinusį.

Melindos Wenner Moyer, kaip apdovanojimų pelniusios mokslo žurnalistės, nuolat buvo prašoma pasigilinti į įvairiausius vaikų auklėjimo niuansus. Bet kai paaugo jos pačios vaikai, ji pastebėjo, kad apie vieną esminę auklėjimo sritį apskritai nekalbama. Toji sritis – kaip pasiekti, kad vaikai neužaugtų tikrais šikniais.

Iš socialinės žiniasklaidos, naujienų, netgi aukščiausių valdžios sluoksnių vaikai prisirankioja žinučių, liudijančių, kad savanaudiškas, įžeidus ir žiaurus elgesys yra priimtinas. Vaikų ir paauglių padarytų neapykantos nusikaltimų kasmet vis daugėja, o atjautos – mažėja. Be abejo, visi norime tokių vaikų, kurie tarpusavyje nesipeštų, vienas kitam padėtų, neįniktų į ekranus ir mums, tėvams, nemeluotų. Bet kaip to siekiame, kaip auklėjame, kad užaugę jie jaustų sveiką savivertę, mokėtų atpažinti ir pasipriešinti rasizmui, seksizmui, būtų pasirengę seksualiniam gyvenimui?

Ši knyga „Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais“ – tai po išsamių tyrimų parašytas ir įrodymais pagrįstas pradžiamokslis, siūlantis naują, dažnai stebinantį požiūrį į auklėjimą nuo pirmųjų vaiko metų iki paauglystės. Joje aptariami tokie asmenybės bruožai, kuriuos norėtume, kad mūsų vaikai turėtų, o vėliau pateikiamos mokslu grįstos strategijos, kurios padės tėvams įskiepyti šias savybes savo atžaloms.


  • Autorius: Melinda Wenner Moyer
  • Serija: Pabučiuok mane
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269755
  • Vertėjas: Kristina Gudavičienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais. Strategijos, pritaikomos ir mažyliams, ir paaugliams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vaikų ugdymo ir auklėjimo knygos

Melinda Wenner Moyer pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais. Strategijos, pritaikomos ir mažyliams, ir paaugliams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais. Strategijos, pritaikomos ir mažyliams, ir paaugliams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais. Strategijos, pritaikomos ir mažyliams, ir paaugliams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais. Strategijos, pritaikomos ir mažyliams, ir paaugliams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Melinda Wenner Moyer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kaip auklėti vaikus, kad jie netaptų šikniais. Strategijos, pritaikomos ir mažyliams, ir paaugliams" perkama kartu