0

Kaip būti lyderiu

  • Leidėjas: Verslo žinios
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 212
  • ISBN ar kodas: 9789955460794

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kaip būti lyderiu" aprašymas

"Jau seniai bandoma įminti lyderystės alchemijos mįslę: visi trokštame surasti nepagaunamų stebuklingų fėjos dulkelių, kuriomis apibarstyti pavirstume nuostabiais lyderiais.

Rašydamas šią knygą dirbau tiriamąjį darbą, kuris kartais būdavo panašus į stebuklingų dulkelių paiešką. Daugiau kaip 700 žmonių man padėjo nustatyti požymius, pagal kuriuos, jų manymu, pasireiškė veiksminga lyderystė visuose organizacijų lygiuose. Ilgai kalbėjausi su daugiau kaip 30 mažų ir didelių organizacijų vadovų, dirbančių valstybiniame, privačiame ir visuomeniniame sektoriuose. Jeigu kas nors ir gali žinoti apie stebuklingąsias lyderystės dulkeles, tai tik jie. Be to, apmąsčiau savo 25 metų darbo patirtį, kad išsiaiškinčiau, kokie lyderystės modeliai išryškėjo dirbant su daugiau kaip 70 geriausių ir su viena ar dviem blogiausiomis pasaulinėmis organizacijomis. Keletą metų tyrinėjau kai kurias tradicines Rytų ir Centrinės Afrikos bei Papua Naujosios Gvinėjos gentines grupes, norėdamas suvokti, kaip joms vadovaujama. Bloga žinia yra ta, kad nėra jokių stebuklingų dulkelių. O jeigu ir yra, tai jos labai gerai slepiamos.

Tačiau yra gana daug gerų žinių:

• Kiekvienas gali būti lyderiu. Lyderiai, su kuriais mes kalbėjomės, buvo įvairiausių tipų bei stilių, ir visų jų sėkmės receptai skyrėsi.

• Jūs galite pakreipti įvykius sau naudinga linkme. Keletą dalykų visi lyderiai daro gerai. Tai neužtikrina sėkmės, bet tikrai padaro ją labiau tikėtiną.

• Galite išmokti būti lyderiu. Jūs neprivalote būti kuo nors kitu - neprivalote tapti Napoleonu. Tiesiog turite būti geriausias, būdamas savimi.

Skaitydami šią knygą sužinosite, kaip galima įgyti tam tikrų veiksmingos lyderystės savybių ir jas pritaikyti būtent sau."


Jo Owenas

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip būti lyderiu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kaip būti lyderiu, kurią skaitytojams dovanoja Jo Owenas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jo Owenas su knyga Kaip būti lyderiu jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kaip būti lyderiu patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jo Owenas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kaip būti lyderiu palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kaip būti lyderiu" perkama kartu